Ark Nova (edycja polska)

Hit targów Essen SPIEL 2021
5 opinii
 • 1 - 4 osoby
 • od 14 lat
 • 90 - 150 minut
 • wydanie polskie
W grze Ark Nova rozplanowujesz i budujesz nowoczesne, naukowo zarządzane Zoo. Przygotowujesz wybiegi dostosowane do trybu życia zwierząt i wspierasz projekty ochrony przyrody, aby zapewnić przetrwanie rzadkich gatunków. Różnorodność zwierząt zwiększa atrakcyjność Twojego Zoo i generuje wyższe dochody. Dzięki uważnej opiece nad zwierzętami wspierasz programy hodowli i inne projekty ochrony przyrody, zdobywając odpowiednie bonusy. Znaczniki na torach atrakcyjności i ochrony przyrody poruszają się w przeciwnych kierunkach - gdy znaczniki jednego z graczy spotkają się rozgrywka dobiega końca. Gracz, który osiągnął najlepsze połączenie atrakcyjności i wsparcia dla ochrony przyrody, zbudował najlepiej prosperujące Zoo i wygrywa grę. Działalność na rzecz stowarzyszenia pozwala na współpracę z Zoo i uniwersytetami na całym świecie. Wspólnie ze specjalistami oraz przy wsparciu sponsorów pomogą one w zarządzaniu różnymi zadaniami potrzebnymi do osiągnięcia Twoich celów. Gra zwyciężyła w kategorii Najlepsza Gra Planszowa oraz Najlepsza Gra Solo w Planszowym Gram Prix 2023.  
Autor:
Mathias Wigge
Ilustracje:
Loïc Billiau, Dennis Lohausen, Steffen Bieker, Christof Tisch
Wydawca:
Portal Games
299,95

Dostępnych 20 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W grze Ark Nova rozplanowujesz i budujesz nowoczesne, naukowo zarządzane Zoo. Przygotowujesz wybiegi dostosowane do trybu życia zwierząt i wspierasz projekty ochrony przyrody, aby zapewnić przetrwanie rzadkich gatunków. Różnorodność zwierząt zwiększa atrakcyjność Twojego Zoo i generuje wyższe dochody. Dzięki uważnej opiece nad zwierzętami wspierasz programy hodowli i inne projekty ochrony przyrody, zdobywając odpowiednie bonusy. Znaczniki na torach atrakcyjności i ochrony przyrody poruszają się w przeciwnych kierunkach - gdy znaczniki jednego z graczy spotkają się rozgrywka dobiega końca. Gracz, który osiągnął najlepsze połączenie atrakcyjności i wsparcia dla ochrony przyrody, zbudował najlepiej prosperujące Zoo i wygrywa grę.

Działalność na rzecz stowarzyszenia pozwala na współpracę z Zoo i uniwersytetami na całym świecie. Wspólnie ze specjalistami oraz przy wsparciu sponsorów pomogą one w zarządzaniu różnymi zadaniami potrzebnymi do osiągnięcia Twoich celów.

Gra zwyciężyła w kategorii Najlepsza Gra Planszowa oraz Najlepsza Gra Solo w Planszowym Gram Prix 2023.
Najlepsza Gra Planszowa Najlepsza Gra Solo

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza gry
 • plansza stowarzyszenia
 • dwustronne plansze graczy
 • karty
 • drewniane elementy
 • ponad 250 kartonowych żetonów i kafli
 • instrukcja
Waga:
2,5 kg


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Dzień dobry, które koszulki najbardziej pasują?

~ A 10.12.2023 10:45

63x88mm

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 18.12.2023 13:45

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również