Bang! The Dice Game

Spaghetti Western w wersji kościanej
3 opinie
  • 3 - 8 osób
  • od 8 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Bang! to sequel dynamicznej gry karcianej osadzona w realiach dzikiego, nieokiełznanego zachodu. Tym razem do dyspozycji, zamiast kart, będziemy mieć kości! Każdy z graczy wciela się w jedną z 3 ról: stróża prawa, bandytę lub renegata, a celem jest wyeliminowanie przeciwników. Szczególnie ważnym elementem gry jest fakt, że rola każdego z graczy jest tajna i nigdy nie wiemy kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Gra cechuje się bardzo dużą interakcją pomiędzy graczami, prostymi zasadami i szybką rozgrywką, która nie raz może nas zaskoczyć. Banici polują na Szeryfa. Szeryf poluje na Banitów. Renegat spiskuje w tajemnicy, gotów poprzeć jedną bądź drugą stronę. Kule gwiżdżą. Kto spośród strzelających jest Zastępcą Szeryfa, gotowym poświęcić się dla Szeryfa? Kto zaś jest bezlitosnym Banitą, pragnącym go zabić? Jeśli chcesz się dowiedzieć, po prostu rzuć koścmi!
Autor:
Michael Palm, Lukas Zach
Wydawca:
dV Giochi
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Bang! to sequel dynamicznej gry karcianej osadzona w realiach dzikiego, nieokiełznanego zachodu. Tym razem do dyspozycji, zamiast kart, będziemy mieć kości!

Każdy z graczy wciela się w jedną z 3 ról: stróża prawa, bandytę lub renegata, a celem jest wyeliminowanie przeciwników. Szczególnie ważnym elementem gry jest fakt, że rola każdego z graczy jest tajna i nigdy nie wiemy kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Gra cechuje się bardzo dużą interakcją pomiędzy graczami, prostymi zasadami i szybką rozgrywką, która nie raz może nas zaskoczyć.

Banici polują na Szeryfa. Szeryf poluje na Banitów. Renegat spiskuje w tajemnicy, gotów poprzeć jedną bądź drugą stronę. Kule gwiżdżą. Kto spośród strzelających jest Zastępcą Szeryfa, gotowym poświęcić się dla Szeryfa? Kto zaś jest bezlitosnym Banitą, pragnącym go zabić? Jeśli chcesz się dowiedzieć, po prostu rzuć koścmi!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 5 kości BANG
  • 30 kart
  • 49 żetonów
  • instrukcja
Waga:
290 g


Recenzje

3.67
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Bang! The Dice GameWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również