Bretagne

Wznieś latarnię!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 120 minut
  • wydanie angielskie
Budowa latarni to trudne zadanie. Inżynierowie i pracownicy muszą zmagać się z siłami żywiołów, by mimo sztormów i wysokich fal wznieść wieżę, która zapewni bezpieczeństwo tysiącom żeglarzy i morskim podróżnikom. W grze Bretagne będziesz odpowiedzialny za to zadanie, zarządzając każdym aspektem budowy. Pozyskuj surowce, zatrudniaj specjalistów i najmuj łodzie by dostać się na teren budowy. Pamiętaj też, by odpowiednio wyposażyć samą latarnię w meble, kable i kładki! W tej grze, nic nie dzieje się przypadkowo.
Autor:
Marco Pozzi
Wydawca:
Placentia Games
189,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Budowa latarni to trudne zadanie. Inżynierowie i pracownicy muszą zmagać się z siłami żywiołów, by mimo sztormów i wysokich fal wznieść wieżę, która zapewni bezpieczeństwo tysiącom żeglarzy i morskim podróżnikom. W grze Bretagne będziesz odpowiedzialny za to zadanie, zarządzając każdym aspektem budowy. Pozyskuj surowce, zatrudniaj specjalistów i najmuj łodzie by dostać się na teren budowy. Pamiętaj też, by odpowiednio wyposażyć samą latarnię w meble, kable i kładki!

W tej grze, nic nie dzieje się przypadkowo.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
2 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Bretagne

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie