Catan - Miasta i Rycerze (nowa edycja)

Dodatek do gry "Catan"
15 opinii
  • 3 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Catan (Osadnicy z Catanu).
Catan (Osadnicy z Catanu)
Ten dodatek zawiera wiele nowych elementów dzięki, którym gra „Osadnicy z Catanu“ staje sie jeszcze bardziej emocjonująca!Catan rośnie w siłę! Miasta rozwijają się, a niektóre z nich stają się okazałymi metropoliami. Wraz z rozkwitem handlu, na wyspę zawitał dobrobyt. Jednakże takie bogactwo przyciąga również uwagę barbarzyńców. Kto obroni miasta przed okrutnym najeźdźcą? Zbliżającemu się zagrożeniu czoła stawią rycerze, którzy połączonymi siłami będą bronić swego domu. Biada miastom, jeśli rycerze polegną! Dodatek „Miasta i Rycerze“ oferuje wiele nowych możliwości doświadczonym Catańczykom. Bardziej złożone zasady łączą się z wydłużeniem czasu gry. Jednak dreszcz emocji podczas rozgrywki z nawiązką wynagrodzi graczom ich trud.To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz Osadnicy z Catanu w wersji z plastikowymi elementami. UWAGA: Nie można go używać w połączeniu z Osadnikami z Catanu zawierającymi drewniane pionki!
Autor:
Klaus Teuber
Wydawca:
Galakta
12995

Dostępne 24 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Ten dodatek zawiera wiele nowych elementów dzięki, którym gra „Osadnicy z Catanu“ staje sie jeszcze bardziej emocjonująca!
Catan rośnie w siłę! Miasta rozwijają się, a niektóre z nich stają się okazałymi metropoliami. Wraz z rozkwitem handlu, na wyspę zawitał dobrobyt. Jednakże takie bogactwo przyciąga również uwagę barbarzyńców. Kto obroni miasta przed okrutnym najeźdźcą? Zbliżającemu się zagrożeniu czoła stawią rycerze, którzy połączonymi siłami będą bronić swego domu. Biada miastom, jeśli rycerze polegną! Dodatek „Miasta i Rycerze“ oferuje wiele nowych możliwości doświadczonym Catańczykom. Bardziej złożone zasady łączą się z wydłużeniem czasu gry. Jednak dreszcz emocji podczas rozgrywki z nawiązką wynagrodzi graczom ich trud.

To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz Osadnicy z Catanu w wersji z plastikowymi elementami. UWAGA: Nie można go używać w połączeniu z Osadnikami z Catanu zawierającymi drewniane pionki!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
800 g


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.67
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Catan - Miasta i Rycerze (nowa edycja)Najbardziej przydatne recenzje

MG

Liczba recenzji: 168

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Może nie do końca jest to dodatek, raczej rozszerzenie gry podstawowej. Wprowadza nowe zasady i zmienia rozgrywkę, narzucając nieco inny styl gry. Jeśli komuś Catan zaczyna się nudzić lub, co gorsza, zaczyna uważać ze jest zbyt łatwy, Rycerze z pewnością odświeżą i uatrakcyjnią grę. Natomiast początkujący lub okazyjni gracze spokojnie się bez niego obędą.

Jakość wykonania bez zastrzeżeń.


Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Najlepszy dodatek do Osadników.
Mocno rozbudowuje i zmienia grę, czyniąc ją bardziej strategiczną.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Donmakaron

Liczba recenzji: 233

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dobry dodatek do starego klasyka. Warto sobie urozmaicić rozgrywkę dodatkowymi zasadami.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie