Catham City

Stań się najbardziej wpływowym obywatelem Catham City
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 12 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie międzynarodowe
  • instrukcja polska
Catham City jest przesiąknięta intrygą i podstępem - skorumpowani urzędnicy, przekupieni policjanci, kłamliwi dziennikarze... Trzeba mieć grube futro i ostre pazury, aby przetrwać tutaj, na tym wysypisku, a nawet dobrze prosperować. W każdej turze masz wybór: możesz wziąć więcej kart, aby uzyskać wsparcie jednej z grup, lub możesz skierować zebrane zasoby przeciwko swojemu rywalowi. Infiltruj swoich hakerów w siedzibie kampanii innych graczy, wyślij im swoich funkcjonariuszy policji z nakazem przeszukania lub po prostu zbierz drużynę naukowców i śmiało maszeruj w kierunku zwycięstwa, nie rozpraszając się przez innych graczy. Wszystko jasne? Potem nadszedł czas, aby pokazać, kto jest odpowiedzialny. Catham City to szybka gra tematyczna w karty, w której gracze ścigają się, by zebrać wystarczające wpływy, aby zostać nowym podziemnym szefem Catham. W każdej turze gracz wybiera jedną z dwóch możliwych akcji - graj kartami z ręki, aby zdobyć wpływy, zdobyć więcej kart, a nawet zepsuć plany przeciwników lub zabrać stos kart do ręki z obszaru rynku. Gra zawiera 8 różnych talii kart, każda z unikalnymi zdolnościami i grafiką, ale używasz tylko pięciu w każdej grze.
Autor:
Yuriy Zhuravlev
Ilustracje:
Yuriy Yarovoy
Wydawca:
Cosmodrome Games
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Catham City jest przesiąknięta intrygą i podstępem - skorumpowani urzędnicy, przekupieni policjanci, kłamliwi dziennikarze... Trzeba mieć grube futro i ostre pazury, aby przetrwać tutaj, na tym wysypisku, a nawet dobrze prosperować. W każdej turze masz wybór: możesz wziąć więcej kart, aby uzyskać wsparcie jednej z grup, lub możesz skierować zebrane zasoby przeciwko swojemu rywalowi.

Infiltruj swoich hakerów w siedzibie kampanii innych graczy, wyślij im swoich funkcjonariuszy policji z nakazem przeszukania lub po prostu zbierz drużynę naukowców i śmiało maszeruj w kierunku zwycięstwa, nie rozpraszając się przez innych graczy. Wszystko jasne? Potem nadszedł czas, aby pokazać, kto jest odpowiedzialny.

Catham City to szybka gra tematyczna w karty, w której gracze ścigają się, by zebrać wystarczające wpływy, aby zostać nowym podziemnym szefem Catham. W każdej turze gracz wybiera jedną z dwóch możliwych akcji - graj kartami z ręki, aby zdobyć wpływy, zdobyć więcej kart, a nawet zepsuć plany przeciwników lub zabrać stos kart do ręki z obszaru rynku. Gra zawiera 8 różnych talii kart, każda z unikalnymi zdolnościami i grafiką, ale używasz tylko pięciu w każdej grze.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • instrukcja
  • 120 kart
  • 42 tokeny
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Catham CityWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie