CO2: Second Chance

Odświeżona edycja gry CO2
1 opinia
  • 1 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie angielskie
W latach 70-tych rządy krajów rozwiniętych stanęły w obliczu niespotykanego w skali tamtych czasów zapotrzebowania na energię. Obecnie negatywne skutki zanieczyszczenia środowiska stały się na tyle odczuwalne, że ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest eksploatowanie źródeł "zielonej" energii. Specjalistyczne firmy pracują nad projektami inwestycji mającymi na celu dostarczanie czystej energii. Rządy poszczególnych krajów są zainteresowane tego rodzaju projektami i coraz częściej inwestują w ich realizację. W trakcie gry w CO2 będziesz zarządzał firmą energetyczną i odpowiadał na tego rodzaju potrzeby. Celem gry jest powstrzymanie wzrostu zanieczyszczenia atmosfery przy jednoczesnym zagwarantowaniu pokrycia rosnącego zapotrzebowania na energię. Do osiągnięcia tego celu potrzebne są: odpowiedni poziom doświadczenia, pieniądze oraz zasoby technologiczne. Organizowane na całym świecie kongresy energetyczne dadzą Ci możliwość wymiany doświadczeń z innymi. Jeśli wzrost zanieczyszczenia nie zostanie powstrzymany, to zabawa zakończy się dla nas wszystkich. CO2: Second Chance to odświeżona wersja gry CO₂, zawierająca zupełnie nowe ikony, instrukcję z bardziej zrozumiałym przedstawieniem zasad, zbalansowaną rozgrywkę i nowe talie wydarzeń, ulepszeń itp. Ta wersja posiada również tryb solo.
Autor:
Vital Lacerda
Ilustracje:
Ian O'Toole, Paula Simonetti, Giacomo Tappainer
Wydawca:
Giochix.it
339,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W latach 70-tych rządy krajów rozwiniętych stanęły w obliczu niespotykanego w skali tamtych czasów zapotrzebowania na energię. Obecnie negatywne skutki zanieczyszczenia środowiska stały się na tyle odczuwalne, że ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest eksploatowanie źródeł "zielonej" energii. Specjalistyczne firmy pracują nad projektami inwestycji mającymi na celu dostarczanie czystej energii. Rządy poszczególnych krajów są zainteresowane tego rodzaju projektami i coraz częściej inwestują w ich realizację.

W trakcie gry w CO2 będziesz zarządzał firmą energetyczną i odpowiadał na tego rodzaju potrzeby. Celem gry jest powstrzymanie wzrostu zanieczyszczenia atmosfery przy jednoczesnym zagwarantowaniu pokrycia rosnącego zapotrzebowania na energię. Do osiągnięcia tego celu potrzebne są: odpowiedni poziom doświadczenia, pieniądze oraz zasoby technologiczne. Organizowane na całym świecie kongresy energetyczne dadzą Ci możliwość wymiany doświadczeń z innymi.

Jeśli wzrost zanieczyszczenia nie zostanie powstrzymany, to zabawa zakończy się dla nas wszystkich.

CO2: Second Chance to odświeżona wersja gry CO₂, zawierająca zupełnie nowe ikony, instrukcję z bardziej zrozumiałym przedstawieniem zasad, zbalansowaną rozgrywkę i nowe talie wydarzeń, ulepszeń itp. Ta wersja posiada również tryb solo.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansze
  • planszetki
  • karty
  • znaczniki i żetony
  • kafelki
  • instrukcja
Waga:
2,2 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie