Codenames

Poznaj kryptonimy obcego wywiadu!
4 opinie
  • 2 - 8 osób
  • od 14 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Witaj w świecie opanowanym przez tajne organizacje i szpiegów ukrytych pod kryptonimami. Ciasto, Płomień, Torpeda i Kaktus. Skąd masz wiedzieć, którzy stoją po twojej stronie?Codenames to imprezowa gra w której ścierają się dwie siatki szpiegowskie, które na cel mają odkrycie tożsamości wrogich agentów. Nie będzie to jednak łatwe.Każdy zespół wybiera Tajniaka, który będzie znał tożsamości wszystkich agentów. Na przemian będą podawać swoim zespołom informację składające się z jednego słowa i liczby (np. Ogień 2). Zadaniem reszty zespołu będzie odgadnięcie o jakie postaci mogł ochodzić waszemu Tajniakowi.Odkryj tożsamości wrogich agentów, utrzymuj swoich w tajemnicy i uważaj na zabójcę, który tylko czeka na moment, w którym go wskażecie aby ukrócić wasze życie (i spowodować natychmiastową przegraną).Codenames - gra w której zabawa w dedukcję wchodzi na najwyższy poziom śmiechu i satysfakcji.
Autor:
Vlaada Chvátil
Wydawca:
Czech Games Edition
7995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Witaj w świecie opanowanym przez tajne organizacje i szpiegów ukrytych pod kryptonimami. Ciasto, Płomień, Torpeda i Kaktus. Skąd masz wiedzieć, którzy stoją po twojej stronie?

Codenames to imprezowa gra w której ścierają się dwie siatki szpiegowskie, które na cel mają odkrycie tożsamości wrogich agentów. Nie będzie to jednak łatwe.

Każdy zespół wybiera Tajniaka, który będzie znał tożsamości wszystkich agentów. Na przemian będą podawać swoim zespołom informację składające się z jednego słowa i liczby (np. Ogień 2). Zadaniem reszty zespołu będzie odgadnięcie o jakie postaci mogł ochodzić waszemu Tajniakowi.

Odkryj tożsamości wrogich agentów, utrzymuj swoich w tajemnicy i uważaj na zabójcę, który tylko czeka na moment, w którym go wskażecie aby ukrócić wasze życie (i spowodować natychmiastową przegraną).

Codenames - gra w której zabawa w dedukcję wchodzi na najwyższy poziom śmiechu i satysfakcji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
580 g


Recenzje

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń CodenamesWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 2

czy wskazówki mogą być dowolne?

~ es 26.12.2021 11:19

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy wskazówki mogą być synonimami nazw tajniaków?

~ es 26.12.2021 11:17

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Cortex 2

Cortex 2

Cortex

Cortex

Cortex 3

Cortex 3

Dobble

Dobble


Klienci, którzy kupili Codenames, kupili również: