Colorfox

Szybka gra na dopasowywanie kolorowych zapałek
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie międzynarodowe
  • instrukcja polska
Łącz kolory, aby wygrać! Colorfox to pobudzająca kreatywność, strategiczna gra spostrzegawczości i szczęścia. Zabawa dla każdego! Na grę składają się 54 karty pokazujące cztery zapałki w 2, 3 lub 4 z 6 dostępnych kolorach oraz 48 kolorowych patyczków, po 8 z każdego koloru. Naszym celem jest wykładanie kart na środek stołu w taki sposób, by zebrać jak najwięcej kolorowych patyczków. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej zestawów w różnych kolorach!
Autor:
Martin Nedergaard Andersen
Wydawca:
Helvetiq
54,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Łącz kolory, aby wygrać! Colorfox to pobudzająca kreatywność, strategiczna gra spostrzegawczości i szczęścia. Zabawa dla każdego!

Na grę składają się 54 karty pokazujące cztery zapałki w 2, 3 lub 4 z 6 dostępnych kolorach oraz 48 kolorowych patyczków, po 8 z każdego koloru.

Naszym celem jest wykładanie kart na środek stołu w taki sposób, by zebrać jak najwięcej kolorowych patyczków. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej zestawów w różnych kolorach!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 54 karty
  • 48 patyczków
  • instrukcja
Waga:
220 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń ColorfoxWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Dzień dobry. Mam pytanie, kiedy jest szansa ze będziecie mieli dostepna grę colorfox? Chciałam u was zamówić dwie karcianki ale wlasnie widzę ze jedna czyli colorfox jest niedostępna. A wolałabym za jednym razem zeobic zamowienie. Proszę o i formacje. Z góry dziękuje Mail a_nowodworska@wp.pl

~ Anna Nowodworska 01.07.2021 06:16

Dodruk nie jest planowany.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 07.07.2021 12:12

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie