Congo Merc: The Congo, 1964

Gra wojenna dla 1 osoby
1 opinia
  • 1 osoba
  • wydanie angielskie
W latach 60'tych XX stulecia od niedawna niepodległe Kongo szybko stało się areną niekończących się walk. Przeznaczona dla jednej osoby gra planszowa Congo Merc pozwala znaleźć się w centrum wydarzeń w tym burzliwym okresie. Dowodząc grupą elitarnych komandosów, staramy się przenikać na terytorium wroga, zaś po przejęciu krytycznych celów bezpiecznie powrócić na własne terytorium. Gra ta należy do serii DG Mini - tanich gier wojennych firmy Decision Games. Wszystkie produkty tej linii zaprojektował Joseph Miranda. Są to łatwe do opanowania, historyczne gry przeznaczone dla 1 osoby. Na komponenty gier DG Mini składają się: mapa o wymiarach 11x17 cali, 40 żetonów, 18 kart, licząca cztery strony instrukcja oraz karta scenariusza.
Autor:
Joseph Miranda
Wydawca:
Decision Games
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W latach 60'tych XX stulecia od niedawna niepodległe Kongo szybko stało się areną niekończących się walk. Przeznaczona dla jednej osoby gra planszowa Congo Merc pozwala znaleźć się w centrum wydarzeń w tym burzliwym okresie.

Dowodząc grupą elitarnych komandosów, staramy się przenikać na terytorium wroga, zaś po przejęciu krytycznych celów bezpiecznie powrócić na własne terytorium.

Gra ta należy do serii DG Mini - tanich gier wojennych firmy Decision Games. Wszystkie produkty tej linii zaprojektował Joseph Miranda. Są to łatwe do opanowania, historyczne gry przeznaczone dla 1 osoby. Na komponenty gier DG Mini składają się: mapa o wymiarach 11x17 cali, 40 żetonów, 18 kart, licząca cztery strony instrukcja oraz karta scenariusza.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • mapa o wymiarach 11x17 cali
  • 40 żetonów
  • 18 kart
  • instrukcja
  • karta scenariusza
Waga:
80 g
Kod producenta:
DCG1707


Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Congo Merc: The Congo, 1964Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie