Czarne historie 2

41 opinii
  • 2 - 15 osób
  • od 14 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie polskie
Są jeszcze czarniejsze. Są jeszcze bardziej straszne. Nadal potrafią zabić ćwieka. Czarne historie 2 - jeszcze więcej zabawy gwarantującej, że dostaniecie gęsiej skórki!Rozwiązujcie zagadki! Zrekonstruujcie wydarzenia poszczególnych incydentów, kompletując je kawałek po kawałku poprzez zadawanie pytań, odgadywanie oraz składanie w całość dowodów - samodzielnie lub z przyjaciółmi. To mrożąca krew w żyłach, ale jednocześnie zabawna gra w zgadywanie bez której nie obędzie się żadne przyjęcie. Bez wątpienia niebawem także Was pochłonie szał czarnych historii.Jesteście gotowi na więcej strasznych i ekscytujących opowieści? Tak? Wobec tego Czarne historie 2 są stworzone dla Was!Czarne historie 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.Czarne historie 2 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.Zestaw tworzący Czarne historie 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.
Wydawca:
G3
44,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Są jeszcze czarniejsze. Są jeszcze bardziej straszne. Nadal potrafią zabić ćwieka. Czarne historie 2 - jeszcze więcej zabawy gwarantującej, że dostaniecie gęsiej skórki!
Rozwiązujcie zagadki! Zrekonstruujcie wydarzenia poszczególnych incydentów, kompletując je kawałek po kawałku poprzez zadawanie pytań, odgadywanie oraz składanie w całość dowodów - samodzielnie lub z przyjaciółmi. To mrożąca krew w żyłach, ale jednocześnie zabawna gra
w zgadywanie bez której nie obędzie się żadne przyjęcie. Bez wątpienia niebawem także Was pochłonie szał czarnych historii.
Jesteście gotowi na więcej strasznych i ekscytujących opowieści? Tak? Wobec tego
Czarne historie 2 są stworzone dla Was!
Czarne historie 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.
Czarne historie 2 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
Zestaw tworzący Czarne historie 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 50 kart
  • instrukcja


Recenzje

4.54
na podstawie 41 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Czarne historie 2Najbardziej przydatne recenzje

Panekyuu

Liczba recenzji: 20

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra jest osobliwa i nie każdemu się podoba - zagadki wymagają bardzo abstrakcyjnego myślenia, które niektórzy mogą uznać za głupie. Dodatkowo w jednym towarzystwie da się zagrać tylko raz, co też jest raczej smutne. Tak czy inaczej, nie jest to aż taki drogi pakiecik kart, a potrafi urozmaicić wieczór.


Przemysław

Liczba recenzji: 18

Druga część Czarnych Historii nie rozczarowuje. Zagadki wciąż są na wysokim poziomie. Oczywiście - podobnie jak w I części - są zagadki lepsze i gorsze, mniej i bardziej logiczne, ale ogólne wrażenie pozostaje świetne. Częsty argument pt. "zagadki są na raz" mnie nie przekonuje, bo taka jest istota (dobrych) zagadek - jak raz usłyszysz, doskonale pamiętasz i powtarzasz dalej. Moja uczennica, gdy zrobiłem kiedyś sesję na lekcji etyki, opowiadała potem zagadki na imprezie. Towarzystwo nie zorientowało się, kiedy minęło kilka godzin... :)

Druga część - pozycja obowiązkowa! :)


Argallis

Liczba recenzji: 127

Super gra w każdych warunkach. Świetnie sprawdza się w podróży.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie