Czarne Historie 2

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (39)
 • 2 - 15 osób
 • od 14 lat
 • ok. 45 minut
 • wydanie polskie
Są jeszcze czarniejsze. Są jeszcze bardziej straszne. Nadal potrafią zabić ćwieka. Czarne historie 2 - jeszcze więcej zabawy gwarantującej, że dostaniecie gęsiej skórki!Rozwiązujcie zagadki! Zrekonstruujcie wydarzenia poszczególnych incydentów, kompletując je kawałek po kawałku poprzez zadawanie pytań, odgadywanie oraz składanie w całość dowodów - samodzielnie lub z przyjaciółmi. To mrożąca krew w żyłach, ale jednocześnie zabawna gra w zgadywanie bez której nie obędzie się żadne przyjęcie. Bez wątpienia niebawem także Was pochłonie szał czarnych historii.Jesteście gotowi na więcej strasznych i ekscytujących opowieści? Tak? Wobec tego Czarne historie 2 są stworzone dla Was!Czarne historie 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.Czarne historie 2 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.Zestaw tworzący Czarne historie 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.
Wydawca:
G3
4200

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Są jeszcze czarniejsze. Są jeszcze bardziej straszne. Nadal potrafią zabić ćwieka. Czarne historie 2 - jeszcze więcej zabawy gwarantującej, że dostaniecie gęsiej skórki!
Rozwiązujcie zagadki! Zrekonstruujcie wydarzenia poszczególnych incydentów, kompletując je kawałek po kawałku poprzez zadawanie pytań, odgadywanie oraz składanie w całość dowodów - samodzielnie lub z przyjaciółmi. To mrożąca krew w żyłach, ale jednocześnie zabawna gra
w zgadywanie bez której nie obędzie się żadne przyjęcie. Bez wątpienia niebawem także Was pochłonie szał czarnych historii.
Jesteście gotowi na więcej strasznych i ekscytujących opowieści? Tak? Wobec tego
Czarne historie 2 są stworzone dla Was!
Czarne historie 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione.
Czarne historie 2 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
Zestaw tworzący Czarne historie 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 50 kart
 • instrukcja

4.49
na podstawie 39 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Czarne Historie 2


Najbardziej przydatne recenzje

Przemysław

Liczba recenzji: 24

Druga część Czarnych Historii nie rozczarowuje. Zagadki wciąż są na wysokim poziomie. Oczywiście - podobnie jak w I części - są zagadki lepsze i gorsze, mniej i bardziej logiczne, ale ogólne wrażenie pozostaje świetne. Częsty argument pt. "zagadki są na raz" mnie nie przekonuje, bo taka jest istota (dobrych) zagadek - jak raz usłyszysz, doskonale pamiętasz i powtarzasz dalej. Moja uczennica, gdy zrobiłem kiedyś sesję na lekcji etyki, opowiadała potem zagadki na imprezie. Towarzystwo nie zorientowało się, kiedy minęło kilka godzin... :)

Druga część - pozycja obowiązkowa! :)


Panekyuu

Liczba recenzji: 33

Dobry, solidny produkt

Gra jest osobliwa i nie każdemu się podoba - zagadki wymagają bardzo abstrakcyjnego myślenia, które niektórzy mogą uznać za głupie. Dodatkowo w jednym towarzystwie da się zagrać tylko raz, co też jest raczej smutne. Tak czy inaczej, nie jest to aż taki drogi pakiecik kart, a potrafi urozmaicić wieczór.


Behemotek

Liczba recenzji: 65

Jak dla mnie ideał :)

Tak, jak pierwsza część, druga jest równie rewelacyjna. Kto nie grał, musi spróbować! Ja za chwilę zamawiam trzecią i mam nadzieję, że to nie koniec Czarnych Historii :)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam :) Może to trochę głupie pytanie, ale czy można grać w "2" nie mając i ni grając nigdy w pierwszą część ?? Z góry dziękuję :)

~ Damcio 29.11.2020 15:40

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: