D&D: Conquest of Nerath

Podbij świat Dungeons & Dragons!
2 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • ok. 120 minut
  • wydanie angielskie
Wojna ogarnęła świat Dungeons & Dragons! Na północy, legiony nieumarłych Mrocznego Imperium Karkoth maszerują przeciwko Nerath, by na zawsze zmieść z powierzchni ziemi ludzkie królestwa. Na południu piekielny Żelazny Krąg prowadzi niezliczone hordy goblinów do kampanii przeciwko elfom i korsarzom Vailin. Od mroźnych, okrytych śniegiem północnych lasów Winterbole, po rozgrzane w słońcu wybrzeża starożytnych Vailin, cztery wielkie mocarstwa ścierają się w walce o przetrwanie. Conquest of Nerath to gra strategiczna fantasy dla 2-4 osób. Uczestnicy rywalizacji budują swe fantastyczne armie z piechurów, machin oblężniczych, potężnych potworów, okrętów wojennych, żywiołaków i smoków - wszystko po to, by w wielkich bitwach zdziesiątkować szeregi rywala. W cieniu tych bitew, dzielni bohaterowie prowadzą swe oddziały do starożytnych lochów w poszukiwaniu magicznych artefaktów i skarbów, by posiąść potężne moce w czasie finałowej konfrontacji.
Autor:
Richard Baker, Mons Johnson, Peter Lee
Wydawca:
Wizards of the Coast
259,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wojna ogarnęła świat Dungeons & Dragons!

Na północy, legiony nieumarłych Mrocznego Imperium Karkoth maszerują przeciwko Nerath, by na zawsze zmieść z powierzchni ziemi ludzkie królestwa.

Na południu piekielny Żelazny Krąg prowadzi niezliczone hordy goblinów do kampanii przeciwko elfom i korsarzom Vailin.

Od mroźnych, okrytych śniegiem północnych lasów Winterbole, po rozgrzane w słońcu wybrzeża starożytnych Vailin, cztery wielkie mocarstwa ścierają się w walce o przetrwanie.

Conquest of Nerath to gra strategiczna fantasy dla 2-4 osób. Uczestnicy rywalizacji budują swe fantastyczne armie z piechurów, machin oblężniczych, potężnych potworów, okrętów wojennych, żywiołaków i smoków - wszystko po to, by w wielkich bitwach zdziesiątkować szeregi rywala.

W cieniu tych bitew, dzielni bohaterowie prowadzą swe oddziały do starożytnych lochów w poszukiwaniu magicznych artefaktów i skarbów, by posiąść potężne moce w czasie finałowej konfrontacji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • instrukcja
  • kostki
  • plansza
  • 110 kart
  • 252 plastikowe figurki prezentujące bohaterów i jednostki czterech armii
Waga:
3 kg
Kod producenta:
WTC338060000


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również