Dice Throne: Marvel - 4-Hero Box

Który bohater Marvela odniesie zwycięstwo?
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • 20 - 40 minut
  • wydanie angielskie
Dice Throne to szybka gra karciano-kościana, która sprawi, że Twoje serce zabije mocniej. Wybierz bohatera i wykorzystaj jego umiejętności, by pokonać przeciwnika. Każde pudełko zawiera całkowicie niezależną grę i pozwala stoczyć pojedynek między dwoma bohaterami. Można łączyć bohaterów z różnych części Dice Throne, by zagrać w więcej niż 2 graczy. Wszystkie komponenty związane z bohaterem mieszczą się w poręcznej zamykanej tacce, dzięki której przygotowanie do gry przebiega błyskawicznie. Po prostu otwórz pudełko i zacznij bitwę! Kościany pojedynek W każdej rundzie rzucasz kośćmi 3 razy, starając się uzyskać różne kombinacje symboli i liczb, które pozwolą ci aktywować zdolności twojego bohatera i potężne ataki. W trakcie gry będziesz zdobywać punkty walki, za które kupisz karty z najróżniejszymi efektami. Pozwolą ci one rozwinąć twojego bohatera, zwiększyć siłę rażenia ataków lub wywinąć się z opresji. Opis postaci W wyjątkowym wydaniu Dice Throne: Marvel - 4-Hero Box gracze mogą wcielić się w jedną z czterech znanych fanom komiksów i kina akcji postaciom: Scarlet Witch, Doktora Strange, Lokiego, Thora i Spider-mana!
Autor:
Gavan Brown, Nate Chatellier, Manny Trembley
Ilustracje:
Damien Mammoliti, Manny Trembley
Wydawca:
The Op
194,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dice Throne to szybka gra karciano-kościana, która sprawi, że Twoje serce zabije mocniej. Wybierz bohatera i wykorzystaj jego umiejętności, by pokonać przeciwnika.

Każde pudełko zawiera całkowicie niezależną grę i pozwala stoczyć pojedynek między dwoma bohaterami. Można łączyć bohaterów z różnych części Dice Throne, by zagrać w więcej niż 2 graczy.

Wszystkie komponenty związane z bohaterem mieszczą się w poręcznej zamykanej tacce, dzięki której przygotowanie do gry przebiega błyskawicznie. Po prostu otwórz pudełko i zacznij bitwę!

Kościany pojedynek

W każdej rundzie rzucasz kośćmi 3 razy, starając się uzyskać różne kombinacje symboli i liczb, które pozwolą ci aktywować zdolności twojego bohatera i potężne ataki. W trakcie gry będziesz zdobywać punkty walki, za które kupisz karty z najróżniejszymi efektami. Pozwolą ci one rozwinąć twojego bohatera, zwiększyć siłę rażenia ataków lub wywinąć się z opresji.

Opis postaci

W wyjątkowym wydaniu Dice Throne: Marvel - 4-Hero Box gracze mogą wcielić się w jedną z czterech znanych fanom komiksów i kina akcji postaciom: Scarlet Witch, Doktora Strange, Lokiego, Thora i Spider-mana!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,2 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dice Throne: Marvel - 4-Hero Box

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie