Dominion: Hinterlands

Szósty dodatek do popularnej gry karcianej
6 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Dominion: Hinterlands to szósty dodatek wydany w ramach przebojowej serii karcianej Dominion. Tematyka zawartych tu nowych kart królestwa kręci się wokół egzotycznych zakątków świata, zaś ich działanie następuje zwykle po pozyskaniu danej karty z ogólnej puli. Zestaw ten wzbogaci wasze rozgrywki o 26 nowych rodzajów kart królestwa, w tym 20 akcji, 3 karty zwycięstwa oraz 3 reakcje.  Dominion: Hinterlands jest rozszerzeniem zarówno do Dominion, jak i do Dominion: Intrigue i z tego powodu nie zawiera elementów czyniących z niego pełną grę. Mówiąc konkretniej, nie zawiera kart Skarbu, Zwycięstwa, Klątwy lub Śmietniska. Aby wykorzystać to rozszerzenie będziecie więc potrzebować gry podstawowej albo Intrigue. Możecie też zastosować jednocześnie obie wymienione. Dodatek został zaprojektowany tak, by sprawdzał się z obydwoma lub tylko z jednym z wcześniejszych niezależnych produktów, a także by łączyć go z innymi rozszerzeniami.
Autor:
Donald X. Vaccarino
Wydawca:
Rio Grande Games
174,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Dominion: Hinterlands to szósty dodatek wydany w ramach przebojowej serii karcianej Dominion.

Tematyka zawartych tu nowych kart królestwa kręci się wokół egzotycznych zakątków świata, zaś ich działanie następuje zwykle po pozyskaniu danej karty z ogólnej puli.

Zestaw ten wzbogaci wasze rozgrywki o 26 nowych rodzajów kart królestwa, w tym 20 akcji, 3 karty zwycięstwa oraz 3 reakcje.
 
Dominion: Hinterlands jest rozszerzeniem zarówno do Dominion, jak i do Dominion: Intrigue i z tego powodu nie zawiera elementów czyniących z niego pełną grę. Mówiąc konkretniej, nie zawiera kart Skarbu, Zwycięstwa, Klątwy lub Śmietniska.
 
Aby wykorzystać to rozszerzenie będziecie więc potrzebować gry podstawowej albo Intrigue. Możecie też zastosować jednocześnie obie wymienione. Dodatek został zaprojektowany tak, by sprawdzał się z obydwoma lub tylko z jednym z wcześniejszych niezależnych produktów, a także by łączyć go z innymi rozszerzeniami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 300 kart
Waga:
2 kg


Recenzje

4.50
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dominion: HinterlandsWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie