Dominion: Złoty wiek (druga edycja)

Trzeci dodatek do kultowej gry deck buildingowej
1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • 15 - 30 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Dominion (druga edycja).
Dominion (druga edycja)
Ach, te pieniądze... Czy istnieje coś piękniejszego niż dźwięk monet brzęczących w garści? Z pewnością nie jest to brzęk monet w cudzej garści - albo spadających na stos, którego nie sposób dosięgnąć, nie wstając z miejsca. Na szczęście Ty wstawać już nie musisz, bo los postanowił się do Ciebie uśmiechnąć. Zaledwie dziesięć lat temu zakładałeś prosty słomkowy kapelusz i szedłeś z mozołem orać pola; dziś Twoje królestwo rozciąga się od morza do morza, a tak wielkiego kapelusza jak Twój nikt dotąd nie widział. Masz też najmniejszego na świecie psa i własny pomnik rzeczywistych rozmiarów, wykonany z bakławy.  To prawda, że pieniądze szczęścia nie dają, ale za to budzą zazdrość i gniew. A jak przyjemnie łechcą Twoją próżność... Co nie znaczy, że nie borykasz się z problemami. Wciąż dają Ci się we znaki nieznośni sąsiedzi, których trzeba podbić, tym razem jednak zamierzasz zrobić to w dobrym stylu.  Dominion: Złoty wiek to dodatek do gry zawierający 25 nowych wzorów kart Królestwa, a także dwa nowe wzory kart podstawowych, które pozwolą graczom rozwijać się jeszcze prężniej niż złoto i prowincje z gry podstawowej. Tematem przewodnim jest bogactwo - w dodatku znalazły się karty skarbu ze specjalnymi zdolnościami, karty wchodzące w interakcję ze skarbami oraz potężne karty akcji o wysokim koszcie zakupu. Do rozgrywki potrzebna jest gra podstawowa. Dominion: Złoty wiek można swobodnie łączyć z dowolnymi dodatkami z serii.
Autor:
Donald X. Vaccarino
Ilustracje:
Radosław Jaszczuk, Harald Lieske
Wydawca:
IUVI Games
179,95

Dostępnych 30 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Ach, te pieniądze... Czy istnieje coś piękniejszego niż dźwięk monet brzęczących w garści? Z pewnością nie jest to brzęk monet w cudzej garści - albo spadających na stos, którego nie sposób dosięgnąć, nie wstając z miejsca. Na szczęście Ty wstawać już nie musisz, bo los postanowił się do Ciebie uśmiechnąć. Zaledwie dziesięć lat temu zakładałeś prosty słomkowy kapelusz i szedłeś z mozołem orać pola; dziś Twoje królestwo rozciąga się od morza do morza, a tak wielkiego kapelusza jak Twój nikt dotąd nie widział. Masz też najmniejszego na świecie psa i własny pomnik rzeczywistych rozmiarów, wykonany z bakławy. 

To prawda, że pieniądze szczęścia nie dają, ale za to budzą zazdrość i gniew. A jak przyjemnie łechcą Twoją próżność... Co nie znaczy, że nie borykasz się z problemami. Wciąż dają Ci się we znaki nieznośni sąsiedzi, których trzeba podbić, tym razem jednak zamierzasz zrobić to w dobrym stylu. 

Dominion: Złoty wiek to dodatek do gry zawierający 25 nowych wzorów kart Królestwa, a także dwa nowe wzory kart podstawowych, które pozwolą graczom rozwijać się jeszcze prężniej niż złoto i prowincje z gry podstawowej. Tematem przewodnim jest bogactwo - w dodatku znalazły się karty skarbu ze specjalnymi zdolnościami, karty wchodzące w interakcję ze skarbami oraz potężne karty akcji o wysokim koszcie zakupu. Do rozgrywki potrzebna jest gra podstawowa. Dominion: Złoty wiek można swobodnie łączyć z dowolnymi dodatkami z serii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 300 kart
  • 16 żetonów 1 punktu zwycięstwa
  • 1 punktu zwycięstwa
  • 15 żetonów 5 punktów zwycięstwa
  • instrukcja

Karta promo - KapitanUwaga! Do egzemplarza Dominion: Złoty wiek zakupionych w przedsprzedaży dodawane będą zestawy 11 kart promo - Zaskórniak. Oferta ograniczona czasowo, obowiązuje do wyczerpania zapasów!

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dominion: Złoty wiek (druga edycja)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie