Drewniane Szachy Królewskie

Uniwersalny zestaw szachowy ręcznej roboty
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 6 lat
Oto komplet szachów królewskich i jeden z najbardziej popularnych wzorów. Wyposażono go we wkładkę na figury szachowe. Figury wykonane są z drewna jaworowego.Szachy Drewniane Królewskie toSkładana kasetka o rozmiarach 38 x 19 x 5 cm z drewna bukowego i brzozy ma na zewnątrz wypalaną 64-polową szachownicę nadającą się zarówno do gry w szachy, jak i w warcaby.Wewnątrz, kasetka posiada komory do przechowywania figur szachowych.Figury wykonane zostały ręcznie z drewna jaworu.Wysokość Króla szachów wynosi 60 mm.Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.
Wydawca:
Sunrise Chess & Games
10995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Oto komplet szachów królewskich i jeden z najbardziej popularnych wzorów. Wyposażono go we wkładkę na figury szachowe. Figury wykonane są z drewna jaworowego.

Szachy Drewniane Królewskie to

  • Składana kasetka o rozmiarach 38 x 19 x 5 cm z drewna bukowego i brzozy ma na zewnątrz wypalaną 64-polową szachownicę nadającą się zarówno do gry w szachy, jak i w warcaby.
  • Wewnątrz, kasetka posiada komory do przechowywania figur szachowych.
  • Figury wykonane zostały ręcznie z drewna jaworu.
  • Wysokość Króla szachów wynosi 60 mm.

Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komplet drewnianych figur szachowych w 2 kolorach
  • drewniana szkatuła będąca jednocześnie szachownicą
Waga (kg):
0.85

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drewniane Szachy Królewskie

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie