Dungeon of Fortune

Wyprawa dla odważnych
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Wraz z towarzyszami broni schodzicie wgłąb tuneli pełnych niebezpieczeństw i... skarbów. Czy odważysz się zejść głębiej od pozostałych aby wywalczyć sobię droge przez gobliny, szkielety i przeklęte konstrukty do upragnionego bogactwa? W Dungeon of Fortune odważny poszukiwacz skarbów może zostaj hojnie obdażony lub tragicznie skarcony. Czy zaryzykujesz w tej przyjemnej grze przygodowej zejść głębiej od pozostałych? Czy wiesz, jak daleko możesz się posunąć, aby mocno się wzbogacić i nie zostać przyłapanym przez smoka?
Autor:
Ken Gruhl, Quentin Weir
Wydawca:
Tasty Minstrel Games
Kod producenta:
TTT3006
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wraz z towarzyszami broni schodzicie wgłąb tuneli pełnych niebezpieczeństw i... skarbów. Czy odważysz się zejść głębiej od pozostałych aby wywalczyć sobię droge przez gobliny, szkielety i przeklęte konstrukty do upragnionego bogactwa?

W Dungeon of Fortune odważny poszukiwacz skarbów może zostaj hojnie obdażony lub tragicznie skarcony. Czy zaryzykujesz w tej przyjemnej grze przygodowej zejść głębiej od pozostałych? Czy wiesz, jak daleko możesz się posunąć, aby mocno się wzbogacić i nie zostać przyłapanym przez smoka?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
400 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeon of Fortune

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie