Dungeon Petz: Dark Alleys

Wszystko czego szukasz, znajdziesz w Mrocznej Dzielnicy
4 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 13 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Dungeon Petz.
Dungeon Petz
Prowadzenie interesu jest dla chochlika całkiem fajną sprawą, ale też sporym wyzwaniem intelektualnym. Może okazać się, że jednak nie miażdżymy konkurencji, pomimo sprytnego sposobu karmienia czy dzięki efektywnemu przerzucaniu gnoju. W takich sytuacjach musimy użyć innych, mrocznych źródeł... Dark Alleys to rozszerzenie do gry Dungeon Petz (Pupile Podziemi), które wprowadza do gry Mroczną Dzielnicę. Znajdziemy na niej nowe zwierzęta, lepsze klatki i mnóstwo magicznych przedmiotów! Dzielnica swoją złą sławę utrzymuje jednak dzięki możliwości wynajmu nielegalnych robotników, dostępności do zakazanych ksiąg oraz przedmiotów. Zadbaj o swoje Zoo lepiej niż kiedykolwiek. Odnajdź nowe sposoby na to, jak przechytrzyć konkurentów i wygrać zbliżający się pokaz? Który nowy zwierzak może znaleźć największe uznanie w oczach klienta?
Autor:
Vlaada Chvátil
Wydawca:
Czech Games Edition
89,95
79,95
-11%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 89,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Prowadzenie interesu jest dla chochlika całkiem fajną sprawą, ale też sporym wyzwaniem intelektualnym. Może okazać się, że jednak nie miażdżymy konkurencji, pomimo sprytnego sposobu karmienia czy dzięki efektywnemu przerzucaniu gnoju. W takich sytuacjach musimy użyć innych, mrocznych źródeł...

Dark Alleys to rozszerzenie do gry Dungeon Petz (Pupile Podziemi), które wprowadza do gry Mroczną Dzielnicę. Znajdziemy na niej nowe zwierzęta, lepsze klatki i mnóstwo magicznych przedmiotów! Dzielnica swoją złą sławę utrzymuje jednak dzięki możliwości wynajmu nielegalnych robotników, dostępności do zakazanych ksiąg oraz przedmiotów.

Zadbaj o swoje Zoo lepiej niż kiedykolwiek. Odnajdź nowe sposoby na to, jak przechytrzyć konkurentów i wygrać zbliżający się pokaz? Który nowy zwierzak może znaleźć największe uznanie w oczach klienta?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1 kg


Recenzje

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeon Petz: Dark AlleysWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie