Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre

Rewelacyjna gra karciana o wojnach magów
10 opinii
 • 2 - 6 osób
 • od 15 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie angielskie
Oto szalona karcianka o magach walczących ze sobą aż do śmierci... i po niej.  Udowodnij rywalom, że to właśnie ty jesteś najbardziej wypaśnie potężnym czarodziejem w całej krainie! Jako mag bitewny tworzysz zaklęcia łącząc po trzy składniki, co daje ci możliwość złożenia milionów różnorodnych combosów. No dobra... może nie milionów, ale z pewnością tysięcy... albo coś w ten deseń. Nie ważne, możliwości masz tu całą masę, a twoje czary mogą okazać się wymiatająco potężne lub żenująco kiepskie. Wszystko zależy od Ciebie - mistrza magii, albo przynajmniej kogoś, komu wydaje się że jest mistrzem.  Łącz karty czarów w trójelementowe kombinacje, tworząc setki unikatowych i dewastujących ataków. Chaos jest ograniczony jedynie twoim pragnienem zniszczenia! Daj się wkręcić w fantastyczną zabawę dla 2-6 magów! Dziesiątki magicznych artefaktów zmodyfikują twoje czary i sprowadzają ból na twoich rywali! Karty martwych magów zatrzymują graczy w grze, nawet jeżeli są kiepscy i szybko dali się zabić Gra ma proste zasady i rewelacyjną grywalność - nie spoczniesz w wojnach magów nim wyrośnie ci długa gęsta broda! Przyjemność płynącą z gry potęguje fantastyczna, oryginalna szata graficzna z ponad setką zabawnych ilustracji. Świat epickich magicznych walk ożywa w komiczny sposób! Serio, nie robimy sobie jaj, to jest naprawdę dobre...
Autor:
Cory Jones, Rob Heinsoo
Wydawca:
Cryptozoic
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Oto szalona karcianka o magach walczących ze sobą aż do śmierci... i po niej. 

Udowodnij rywalom, że to właśnie ty jesteś najbardziej wypaśnie potężnym czarodziejem w całej krainie!

Jako mag bitewny tworzysz zaklęcia łącząc po trzy składniki, co daje ci możliwość złożenia milionów różnorodnych combosów. No dobra... może nie milionów, ale z pewnością tysięcy... albo coś w ten deseń.

Nie ważne, możliwości masz tu całą masę, a twoje czary mogą okazać się wymiatająco potężne lub żenująco kiepskie. Wszystko zależy od Ciebie - mistrza magii, albo przynajmniej kogoś, komu wydaje się że jest mistrzem. 

 • Łącz karty czarów w trójelementowe kombinacje, tworząc setki unikatowych i dewastujących ataków. Chaos jest ograniczony jedynie twoim pragnienem zniszczenia!

 • Daj się wkręcić w fantastyczną zabawę dla 2-6 magów!

 • Dziesiątki magicznych artefaktów zmodyfikują twoje czary i sprowadzają ból na twoich rywali!

 • Karty martwych magów zatrzymują graczy w grze, nawet jeżeli są kiepscy i szybko dali się zabić

 • Gra ma proste zasady i rewelacyjną grywalność - nie spoczniesz w wojnach magów nim wyrośnie ci długa gęsta broda!

 • Przyjemność płynącą z gry potęguje fantastyczna, oryginalna szata graficzna z ponad setką zabawnych ilustracji. Świat epickich magicznych walk ożywa w komiczny sposób!

 • Serio, nie robimy sobie jaj, to jest naprawdę dobre...

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 120 kart części zaklęć
 • 25 kart martwych magów
 • 25 kart skarbów
 • 8 kart bohaterów
 • 8 kart dzikiej magii
 • 7 żetonów czarodziejów
 • 6 żetonów życia
 • 4 kostki
 • instrukcja
Waga:
650 g
Kod producenta:
CRY1287


Recenzje

4.60
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. SkullzfyreNajbardziej przydatne recenzje

Ojciecfelix

Liczba recenzji: 68

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Chyba jeden z najdłuższych tytułów gier planszowych, ale za to tak samo oryginalny jak sama gra !

Jesteście wielkimi czarodziejami, którzy stają do pojedynku pod górą Skullzfyre. Waszym zadaniem jest zabicie wszystkich innych oponentów. Do Waszej dyspozycji oddane są karty, z których tworzycie mniej lub bardziej skomplikowane czary. Kart jest bardzo dużo i kombinacji mnogość, także czary potrafią być naprawdę oryginalne i dodatkowo zabójcze. Dodatkowa zasada by udawać głosy czarodziejów przy rzucaniu czarów daje ubaw całej grupie ! Ośmielisz się zawalczyć o zaszczytne miejsce Ostatniego Stojącego Czarodzieja ?

Plusy:
+ niesamowity klimat pojedynków
+ pełen ubaw przy rzucaniu czarów
+ szybkość gry

Minuys:
- gra raczej jako przerywnik, niż ciągłą grę tylko w nią :)


Magda

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

gra wymaga znajomości języka angielskiego na stopniu conajmniej "obytym", żeby dostrzec dużą nutę humorystyczną w tekstach i zaklęciach. Dla niektórych może być to minusem.

Grywalnośc, grafika - wszystko na 5+, bardzo fajna gra, w im więcej osób sie gra tym lepiej.


Pessoatukan

Liczba recenzji: 31

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra znakomicie wykonana, trochę przywodzi na myśl klimat Advenure Time. W pełni rozwija skrzydła przy grze na 3 i więcej osób, przy dwóch graczach niektóre karty raczej przeszkadzają na ręku, bo zagrywanie ich nie leży w naszym interesie. Łączenie kart w 2 i 3 elementowe zaklęcia daje sporą frajdę, gra należy do zdecydowanie lekkich, jest raczej odskocznią od poważniejszych tytułów. Przy grze wieloosobowej, rozgrywka ma w sobie coś z Munchkina, a żeby ją polubić trzeba raczej przedłożyć klimat i swobodne podejście do tematu nad mechanikę, która jest wyjątkowo prosta (z drugiej strony - zasady tłumaczy się dzieki temu w kilka chwil).
Warte wypróbowania, chociaż nie brania w ciemno - lepiej sprawdzić wcześniej, czy przypadnie nam do gustu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również