Fury of Dracula (4th edition)

Dracula powrócił!
Podziel się swoją opinią
 • 2 - 5 osób
 • od 14 lat
 • 120 - 180 minut
 • wydanie angielskie
Myśleliście, że zostawicie mnie bez miejsca na odpoczynek, ale byliście w błędzie. Moja zemsta dopiero się zaczyna! Mam całe wieki na jej realizację, a czas jest po mojej stronie. - Bram Stoker, Dracula Jest rok 1898. Osiem lat temu Książę Dracula przybył do Londynu z zamiarem stworzenia armii nieumarłych. Na szczęście, został powstrzymany przez grupę bogobojnych śmiałków, którzy przejrzeli i zniszczyli jego plany wraz z nim samym. A przynajmniej tak im się wydawało... Książę wampirów w jakiś sposób zdołał umknąć zagładzie. Przeżył i planuje okrutną zemstę na nie podejrzewającym niczego świecie żywych ludzi. Tym razem jednak, prawie dekadę po tragicznych wydarzeniach, jest bogatszy o wiedzę i doświadczenie. Niewielu jest ludzi, którzy rozumieją jak straszliwe moce stoją po drugiej stronie granicy życia i śmierci. Czterech z nich zbiera się, aby połączyć swe siły, wytropić i dokończyć rozpoczętą 8 lat wcześniej pracę. Tym razem Książę musi zostać zgładzony! Fury of Dracula to gotycki horror i gra dedukcji. Czterech graczy wciela się w Łowców polujących na najstarszego z żyjących wampirów, jeden natomiast prowadzi samego Księcia. Czas rozpocząć grę w chowanego, której stawką jest los ludzkości!
Autor:
Frank Brooks, Stephen Hand, Kevin Wilson
Ilustracje:
Chris Beck, Samuel Shimota
Wydawca:
WizKids, Games Workshop
249,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Myśleliście, że zostawicie mnie bez miejsca na odpoczynek, ale byliście w błędzie. Moja zemsta dopiero się zaczyna! Mam całe wieki na jej realizację, a czas jest po mojej stronie.

Bram Stoker, Dracula

Jest rok 1898. Osiem lat temu Książę Dracula przybył do Londynu z zamiarem stworzenia armii nieumarłych. Na szczęście, został powstrzymany przez grupę bogobojnych śmiałków, którzy przejrzeli i zniszczyli jego plany wraz z nim samym. A przynajmniej tak im się wydawało...

Książę wampirów w jakiś sposób zdołał umknąć zagładzie. Przeżył i planuje okrutną zemstę na nie podejrzewającym niczego świecie żywych ludzi. Tym razem jednak, prawie dekadę po tragicznych wydarzeniach, jest bogatszy o wiedzę i doświadczenie.

Niewielu jest ludzi, którzy rozumieją jak straszliwe moce stoją po drugiej stronie granicy życia i śmierci. Czterech z nich zbiera się, aby połączyć swe siły, wytropić i dokończyć rozpoczętą 8 lat wcześniej pracę. Tym razem Książę musi zostać zgładzony!

Fury of Dracula to gotycki horror i gra dedukcji. Czterech graczy wciela się w Łowców polujących na najstarszego z żyjących wampirów, jeden natomiast prowadzi samego Księcia.

Czas rozpocząć grę w chowanego, której stawką jest los ludzkości!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza
 • instrukcje
 • arkusze postaci
 • wstępnie pomalowane figurki
 • karty
 • mapa
 • żetony i znaczniki
Waga:
2,072 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam. Kiedy bedzie Polska edycja?

~ Piotr 25.05.2023 10:50

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie