Ghawar: The world's biggest oil field

Największe na świecie pole naftowe
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie niemieckie
Ghawar pozwoli wam przenieść się do Arabii Saudyjskiej, na tytułowe, największe na świecie pole naftowe. Uczestnicy rozgrywki wcielają się w członków rodziny królewskiej, którzy rywalizują w poszukiwaniu najlepszych miejsc dla nowych szybów naftowych i dostarczaniu różnych gatunków ropy do swoich baz. Ghawar zajmuje ogromną przestrzeń, dlatego gracze muszą pamiętać podczas gry w których miejscach znajdują się poszczególne gatunki ropy. Cel rywalizacji to oczywiście zgromadzenie jak największego majątku ze sprzedaży ropy. Kluczem do sukcesu jest rozważne gromadzenie poszczególnych rodzajów ropy i obserwowanie stale zmieniających się cen.
Autor:
Johannes Halbig
Wydawca:
Muecke Spiele
145,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ghawar pozwoli wam przenieść się do Arabii Saudyjskiej, na tytułowe, największe na świecie pole naftowe.

Uczestnicy rozgrywki wcielają się w członków rodziny królewskiej, którzy rywalizują w poszukiwaniu najlepszych miejsc dla nowych szybów naftowych i dostarczaniu różnych gatunków ropy do swoich baz.

Ghawar zajmuje ogromną przestrzeń, dlatego gracze muszą pamiętać podczas gry w których miejscach znajdują się poszczególne gatunki ropy. Cel rywalizacji to oczywiście zgromadzenie jak największego majątku ze sprzedaży ropy. Kluczem do sukcesu jest rozważne gromadzenie poszczególnych rodzajów ropy i obserwowanie stale zmieniających się cen.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,2 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ghawar: The world's biggest oil field

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie