Gloomhaven: Szczęki lwa

Zbadaj sprawę tajemniczych zaginięć w mieście
3 opinie
 • 1 - 4 osoby
 • od 14 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie polskie
Gloomhaven to gra kooperacyjna, w której gracze będą walczyć z potworami i realizować swoje indywidualne cele. Gra toczy się w trybie kampanii, podczas której grupa graczy korzysta z ksiąg scenariuszy, przechodząc kolejne przygody i wraz z postępami odblokowując nowe elementy. Każdy poznany scenariusz może również posłużyć jako osobna misja rozgrywana poza kampanią.Gloomhaven: Szczęki lwa to samodzielna gra, której akcja toczy się przed wydarzeniami z Gloomhaven. Gra zawiera cztery nowe postacie - Valrath Red Guard (czołg, kontrola tłumu), Inox Hatchet (obrażenia dystansowe), Human Voidwarden (wsparcie, kontrola umysłu) i Quatryl Demolitionist (obrażenia w zwarciu, manipulacja przeszkodami), które również mogą być używane w oryginalnej grze Gloomhaven.Gra zawiera również 16 typów potworów (w tym siedem nowych standardowych potworów i trzech nowych bossów) oraz nową kampanię z 25 scenariuszami, która zaprasza bohaterów do zbadania sprawy tajemniczych zaginięć w mieście. Czy to dzieło Vermlingów, czy dzieje się coś o wiele bardziej złowrogiego?
Autor:
Isaac Childres
Ilustracje:
Francesca Baerald, David Demaret, Alexandr Elichev
Wydawca:
Albi Polska
26995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gloomhaven to gra kooperacyjna, w której gracze będą walczyć z potworami i realizować swoje indywidualne cele. Gra toczy się w trybie kampanii, podczas której grupa graczy korzysta z ksiąg scenariuszy, przechodząc kolejne przygody i wraz z postępami odblokowując nowe elementy. Każdy poznany scenariusz może również posłużyć jako osobna misja rozgrywana poza kampanią.

Gloomhaven: Szczęki lwa to samodzielna gra, której akcja toczy się przed wydarzeniami z Gloomhaven. Gra zawiera cztery nowe postacie - Valrath Red Guard (czołg, kontrola tłumu), Inox Hatchet (obrażenia dystansowe), Human Voidwarden (wsparcie, kontrola umysłu) i Quatryl Demolitionist (obrażenia w zwarciu, manipulacja przeszkodami), które również mogą być używane w oryginalnej grze Gloomhaven.

Gra zawiera również 16 typów potworów (w tym siedem nowych standardowych potworów i trzech nowych bossów) oraz nową kampanię z 25 scenariuszami, która zaprasza bohaterów do zbadania sprawy tajemniczych zaginięć w mieście. Czy to dzieło Vermlingów, czy dzieje się coś o wiele bardziej złowrogiego?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 2 książki scenariuszy (25 scenariuszy)
 • podręcznik i instrukcja "Ucz się podczas gry"
 • figurki
 • karty
 • mapa
 • naklejki
 • żetony i znaczniki
Waga:
3 kg


Recenzje

5.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gloomhaven: Szczęki lwa

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 3

Jaki jest rozmiar protektorów do kart i ile ich potrzeba dla tej gry?

~ Michał 02.12.2021 11:45

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy można grać kampanię "dwukrotnie"?

~ Grzegorz 20.11.2021 12:36

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam Kiedy znów będzie gra dostępna w sklepie?

~ Adam 18.08.2021 23:16

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również