Grifters

Klimatyczna gra w budowanie talii osadzona świecie dystopii przyszłości
1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
W społeczeństwie w którym każdy aspekt życia jest ściśle kontrolowany przez rząd zawsze znajdą się ci, którzy muszą wyrwać się spod kontroli. Niektórzy stawiają opór w imię wyższych ideałów, dla innych jest to łatwiejsza droga do bogactwa. Grifters to nowatorska gra typu deckbuilding - nie budujemy w niej talii! Wszystkie nasze karty albo znajdują się na ręce albo pracują dla nas w terenie - są wyłożone na stole. Grifters - osadzona w Uniwersum Dystopii - pozwala nam wcielić się w role działających poza prawem i z dala od oczu wszechwładnego rządu potężnych władców podziemia zwanych Griftersami. Naszym zadaniem - jako szefa mafii - jest zarządzanie kryminalnym imperium - zatrudnianie nowych członków organizacji i wysyłanie ich na wysoce specjalistyczne misje. Każdy ze specjalistów posiada talent oraz zdolność. W swojej turze możesz zagrać pojedynczego specjalistę, by wykorzystał swoją zdolność, bądź wysłać grupę specjalistów na misję używając ich połączonych talentów do osiągnięcia sukcesu. To oznacza, że każdy ze specjalistów jest ważnym aktywem w twoim przedsiębiorstwie zła - dostarcza natychmiastowych benefitów poprzez swoje zdolności oraz bonusów na koniec gry dzięki wypełnianiu misji. Dzięki temu, że wszystkie karty są ciągle dostępne, możemy bez żadnych ograniczeń optymalizować zagrania wyciągając z nich maksimum efektywności. Czy jesteś dostatecznie zdeprawowany, by łupić ślepe korporacje, wymanewrować swoich przeciwników i organizować karkołomne napady? Jeśli tak, to witaj w świecie Grifters.
Autor:
Jake Tlapek, David Fulton
Wydawca:
Indie Boards and Cards
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W społeczeństwie w którym każdy aspekt życia jest ściśle kontrolowany przez rząd zawsze znajdą się ci, którzy muszą wyrwać się spod kontroli. Niektórzy stawiają opór w imię wyższych ideałów, dla innych jest to łatwiejsza droga do bogactwa.

Grifters to nowatorska gra typu deckbuilding - nie budujemy w niej talii! Wszystkie nasze karty albo znajdują się na ręce albo pracują dla nas w terenie - są wyłożone na stole.

Grifters - osadzona w Uniwersum Dystopii - pozwala nam wcielić się w role działających poza prawem i z dala od oczu wszechwładnego rządu potężnych władców podziemia zwanych Griftersami. Naszym zadaniem - jako szefa mafii - jest zarządzanie kryminalnym imperium - zatrudnianie nowych członków organizacji i wysyłanie ich na wysoce specjalistyczne misje.

Każdy ze specjalistów posiada talent oraz zdolność. W swojej turze możesz zagrać pojedynczego specjalistę, by wykorzystał swoją zdolność, bądź wysłać grupę specjalistów na misję używając ich połączonych talentów do osiągnięcia sukcesu. To oznacza, że każdy ze specjalistów jest ważnym aktywem w twoim przedsiębiorstwie zła - dostarcza natychmiastowych benefitów poprzez swoje zdolności oraz bonusów na koniec gry dzięki wypełnianiu misji.

Dzięki temu, że wszystkie karty są ciągle dostępne, możemy bez żadnych ograniczeń optymalizować zagrania wyciągając z nich maksimum efektywności.

Czy jesteś dostatecznie zdeprawowany, by łupić ślepe korporacje, wymanewrować swoich przeciwników i organizować karkołomne napady? Jeśli tak, to witaj w świecie Grifters.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
490 g
Kod producenta:
IBCGRF1


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie