Jager und Spaher

Poprowadź plemię w Epoce Kamienia
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 12 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie niemieckie
Jager und Spaher, czyli Myśliwi i Zwiadowcy to gra w której wcielamy się w rolę przywódcy plemienia w Epoce Kamienia. W trakcie rozgrywki będziemy musieli podejmować decyzję gdzie wysłać naszych ludzi - czy w poszukiwaniu surowców potrzebnych przy produkcji ekwipunku, czy raczej wyślemy ich na łowy aby znaleźli jedzenie dla osady.  Czasu jest mało, a potrzeby trzeba zaspokoić. A poza wychodzeniem do znanych nam lokacji, trzeba też odkrywać nowe miejsca... i płodzić potomków. Wiele jest czynników wpływających na przetrwanie waszego plemienia, a to od Ciebie zależy czy i jak wam się to uda.
Autor:
Gerhard Hecht
Wydawca:
KOSMOS
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jager und Spaher, czyli Myśliwi i Zwiadowcy to gra w której wcielamy się w rolę przywódcy plemienia w Epoce Kamienia. W trakcie rozgrywki będziemy musieli podejmować decyzję gdzie wysłać naszych ludzi - czy w poszukiwaniu surowców potrzebnych przy produkcji ekwipunku, czy raczej wyślemy ich na łowy aby znaleźli jedzenie dla osady. 

Czasu jest mało, a potrzeby trzeba zaspokoić. A poza wychodzeniem do znanych nam lokacji, trzeba też odkrywać nowe miejsca... i płodzić potomków. Wiele jest czynników wpływających na przetrwanie waszego plemienia, a to od Ciebie zależy czy i jak wam się to uda.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
450 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie