Jamaica: The Crew

Tawerna pełna wilków morskich chętnych do wyruszenia ku przygodzie!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • 30 - 75 minut
  • wydanie angielskie
Jamaica: The Crew to dwadzieścia nowych postaci, każda ze specjalną zdolnością, które dodają grze smaczku bez wprowadzania diametralnych zmian w zasadach rozgrywki. Postaci mogą zostać zwerbowane gdy wydajemy dublony na opłatę portową, a "ładujemy" je tak samo jak każdy zasób. Uwaga! Nie dajcie się skusić zbyt wielu wilkom morskim! Mimo tego, że są łatwym sposobem na zarobienie złota, to jednak zajmują miejsce w ładowni. A im więcej postaci znajdzie się na Waszej łajbie, tym większa szansa na kłopoty! Rozszerzenie do pirackiej gry rodzinnej Jamaica to świetna gra o wyścigu pirackich statków na pięknej planszy. Nieskomplikowana, urzekająca mechanika, i, pomimo kostek, niespecjalnie losowa. Bardzo dobrze sprawdza się w gronie rodzinnym. Opiera się na mechanizmie gospodarowania zasobami, z którym radzą sobie nawet młodsze dzieci.
Autor:
Malcolm Braff, Bruno Cathala, Sébastien Pauchon
Ilustracje:
Mathieu Leyssenne
Wydawca:
GameWorks
Kod producenta:
BOMDEC01
119,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jamaica: The Crew to dwadzieścia nowych postaci, każda ze specjalną zdolnością, które dodają grze smaczku bez wprowadzania diametralnych zmian w zasadach rozgrywki. Postaci mogą zostać zwerbowane gdy wydajemy dublony na opłatę portową, a "ładujemy" je tak samo jak każdy zasób.

Uwaga! Nie dajcie się skusić zbyt wielu wilkom morskim! Mimo tego, że są łatwym sposobem na zarobienie złota, to jednak zajmują miejsce w ładowni. A im więcej postaci znajdzie się na Waszej łajbie, tym większa szansa na kłopoty!

Rozszerzenie do pirackiej gry rodzinnej

Jamaica to świetna gra o wyścigu pirackich statków na pięknej planszy. Nieskomplikowana, urzekająca mechanika, i, pomimo kostek, niespecjalnie losowa. Bardzo dobrze sprawdza się w gronie rodzinnym. Opiera się na mechanizmie gospodarowania zasobami, z którym radzą sobie nawet młodsze dzieci.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 20 postaci
  • 12 kart skarbów
  • instrukcja
  • pionek butelki rumu
  • wypraska, która wraz z pudełkiem tworzy portową tawernę
Waga:
540 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie