Julius Caesar

Rzymska wojna domowa 49-45 p.n.e.
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 120 minut
  • wydanie angielskie
Przed wami gra strategiczna dla dwóch osób, dzięki której przeniesienie się w czasy rzymskiej wojny domowej w latach 49-45 p.n.e. Julius Caesar to strategia należąca do popularnego grona tzw gier bloczkowych, w których jednostki na mapie symbolizowane są przez drewniane klocki z nadrukiem na jednej ze ścianek (skierowanym w naszą stronę, niewidocznym dla rywala). Mechanizm ten sprawia, że dopiero w chwili rozpoczęcia bitwy w pełni uświadamiamy sobie, na ile liczna i potężna armia staje nam naprzeciw. Mechanika gry oparta jest na kartach, zagrywamy je celem wydania rozkazu wybranym jednostkom bądź wprowadzenia opisanego na karcie zdarzenia. Zastosowane tu, sprawdzone w wielu grach wojennych elementy, gwarantują że rywalizacja obfituje w wiele zwrotów akcji i potężną dawkę emocji. Przejmij dowództwo nad doświadczonymi legionami Cezara lub młodymi wojskami Pompejusza. Od tej chwili do ciebie należą decyzje, jak najlepiej bronić lub podbić Republikę. Jesteś gotowy na to, by pokazać, że zasługujesz na miano cesarza rzymskiego? Udowodnij to na planszy!
Autor:
Grant Dalgliesh, Justin Thompson
Wydawca:
Columbia Games
Kod producenta:
COL3121
339,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Przed wami gra strategiczna dla dwóch osób, dzięki której przeniesienie się w czasy rzymskiej wojny domowej w latach 49-45 p.n.e.

Julius Caesar to strategia należąca do popularnego grona tzw gier bloczkowych, w których jednostki na mapie symbolizowane są przez drewniane klocki z nadrukiem na jednej ze ścianek (skierowanym w naszą stronę, niewidocznym dla rywala). Mechanizm ten sprawia, że dopiero w chwili rozpoczęcia bitwy w pełni uświadamiamy sobie, na ile liczna i potężna armia staje nam naprzeciw.

Mechanika gry oparta jest na kartach, zagrywamy je celem wydania rozkazu wybranym jednostkom bądź wprowadzenia opisanego na karcie zdarzenia. Zastosowane tu, sprawdzone w wielu grach wojennych elementy, gwarantują że rywalizacja obfituje w wiele zwrotów akcji i potężną dawkę emocji.

Przejmij dowództwo nad doświadczonymi legionami Cezara lub młodymi wojskami Pompejusza. Od tej chwili do ciebie należą decyzje, jak najlepiej bronić lub podbić Republikę.

Jesteś gotowy na to, by pokazać, że zasługujesz na miano cesarza rzymskiego? Udowodnij to na planszy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 63 duże drewniane bloczki, z naklejonymi etykietami jednostek
  • plansza
  • instrukcja
  • 27 kart
  • kostka
Waga:
1 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie