Kolorowe Ryzyko

Genialne prosta gra
2 opinie
  • 2 - 10 osób
  • od 3 lat
  • wydanie polskie
Doskonała i rozwijająca zabawa dla dzieci, czy pasjonująca rozrywka dla dorosłych? Teraz nie musicie wybierać! Kolorowe Ryzyko to gra, która na zawsze zmieni Wasz wolny czas! Jak grać?Spośród 72 dwustronnych, kolorowych kafelków rozsypanych na stole zbierajcie te, których kolor lub figurę wylosujecie rzutką na planszy. Co jeśli na stole nie będzie ani jednego kafelka z wylosowaną przez Was figurą lub kolorem? Wtedy przed Wami Kolorowe Ryzyko: sami zdecydujcie ile kafelków chcecie odwrócić w poszukiwaniu tego koloru lub figury: 1 to minimum, ale możecie zaryzykować nawet 6. Jeśli po drugiej stronie przynajmniej jednego z odwróconych kafelków znajdować się będzie poszukiwany kolor lub figura - zabieracie je wszystkie. Jeśli nie, nie tylko nie możecie ich zabrać, ale dodatkowo do puli na stole musicie oddać tyle samo kafelków, ile zaryzykowaliście odwrócić.Sami decydujecie jak grać: im więcej kafelków odwrócicie, tym większa szansa znalezienia poszukiwanego koloru lub figury. Jeśli się to jednak nie uda - tym boleśniejsza jest strata. Czy zdobędziecie najwięcej kafelków i wygracie?
Wydawca:
Canca
37,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Doskonała i rozwijająca zabawa dla dzieci, czy pasjonująca rozrywka dla dorosłych? Teraz nie musicie wybierać! Kolorowe Ryzyko to gra, która na zawsze zmieni Wasz wolny czas!

Jak grać?
Spośród 72 dwustronnych, kolorowych kafelków rozsypanych na stole zbierajcie te, których kolor lub figurę wylosujecie rzutką na planszy. Co jeśli na stole nie będzie ani jednego kafelka z wylosowaną przez Was figurą lub kolorem?
Wtedy przed Wami Kolorowe Ryzyko: sami zdecydujcie ile kafelków chcecie odwrócić w poszukiwaniu tego koloru lub figury: 1 to minimum, ale możecie zaryzykować nawet 6. Jeśli po drugiej stronie przynajmniej jednego z odwróconych kafelków znajdować się będzie poszukiwany kolor lub figura - zabieracie je wszystkie. Jeśli nie, nie tylko nie możecie ich zabrać, ale dodatkowo do puli na stole musicie oddać tyle samo kafelków, ile zaryzykowaliście odwrócić.
Sami decydujecie jak grać: im więcej kafelków odwrócicie, tym większa szansa znalezienia poszukiwanego koloru lub figury. Jeśli się to jednak nie uda - tym boleśniejsza jest strata. Czy zdobędziecie najwięcej kafelków i wygracie?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
380 g

Recenzje

4.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kolorowe RyzykoWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie