Kot Stefan

Kto będzie szybszy? Kot czy mysz?
8 opinii
  • 3 - 6 osób
  • od 4 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Małe myszy zjadają się pysznym serem. Lecz uwaga! W pobliżu czai się Stefan! Jeżeli zauważy myszy, czym prędzej postara się je złapać. Kto będzie szybszy? Kot czy myszy? Jeden gracz jest kotem i bierze drewniany kubeczek. Pozostali gracze układają swoje myszy na serze i trzymają je za ogonki. Gdy na kostce wypadnie symbol kota, gracz z kubeczkiem stara się złapać jak najwięcej myszy. Gracze, którzy się zagapili i nie uciekli w porę, tracą punkty. Kot Stefan to zabawna gra, którą pokochają wszystkie dzieci. Ma bardzo proste zasady, a rozgrywka dostarcza mnóstwo śmiechu. Dlaczego warto kupić: Mogą grać już 4-letnie dzieci Pięknie wykonane drewniane elementy Proste zasady i duże emocje
Autor:
Susanne Kummer
Ilustracje:
Susanne Kummer
Wydawca:
Egmont
99,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Małe myszy zjadają się pysznym serem. Lecz uwaga! W pobliżu czai się Stefan! Jeżeli zauważy myszy, czym prędzej postara się je złapać. Kto będzie szybszy? Kot czy myszy? Jeden gracz jest kotem i bierze drewniany kubeczek. Pozostali gracze układają swoje myszy na serze i trzymają je za ogonki. Gdy na kostce wypadnie symbol kota, gracz z kubeczkiem stara się złapać jak najwięcej myszy. Gracze, którzy się zagapili i nie uciekli w porę, tracą punkty.

Kot Stefan to zabawna gra, którą pokochają wszystkie dzieci. Ma bardzo proste zasady, a rozgrywka dostarcza mnóstwo śmiechu.

Dlaczego warto kupić:

  • Mogą grać już 4-letnie dzieci
  • Pięknie wykonane drewniane elementy
  • Proste zasady i duże emocje

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
660 g

Recenzje

4.13
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kot StefanNajbardziej przydatne recenzje

JediPrzemo

Liczba recenzji: 199

Sympatyczna i BARDZO hałaśliwa gra zręcznościowa. Polecam grać na dywanie żeby nie zniszczyć schodów albo podłogi.


Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 110

Wielbię tę grę i nie wstydzę się do tego przyznać. Myszy latają, kot lata, wszyscy krzyczą i się śmieją a co dopiero jak wpuści się do grupy dzieci! funkcja kota jest przechodnia. W turze jedna osoba jest kotem i rzuca kostką, gdy wypadnie symbol kotka musi kotko-kubkiem złapać myszki, które jadły sobie serek. Gracze trzymali myszy za ogonki i muszą pociągnąć gryzonia zanim skończy w kocie.
ot -cała gra. Bawiłam się świetnie


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Młody Giercownik

Prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa dla przedszkolaków, ale także dla starszych imprezowiczów. Kot-kubek polujący na myszy to wdzięczny temat i tu ładnie wykonany. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę - zapraszam i polecam ten produkt!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie