Kragmortha (edycja polska)

Wesoła gra o goblinach
15 opinii
 • 2 - 8 osób
 • od 12 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
Wy, cwane i podstępne gobliny, czy myślicie, że uda wam się uniknąć furii pracującego w swym laboratorium Rigora Mortisa? Każdy, komu Mroczny Pan rzuci Krzywe Spojrzenie znajdzie się po niewłaściwej stronie przerażającego zaklęcia!Stanie na jednej nodze, utrzymywanie karty na głowie, gra z zaciśniętymi pięściami czy zamkniętymi ustami, oto niektóre ze straszliwych rzeczy, które będziesz musiał zrobić, jeśli nie zdołasz uniknąć gniewu Mrocznego Pana. Jeśli jednak dopisze ci szczęście, może zdołasz popchnąć przeciwnika ku zgubie! Jak głoszą legendy, przebiegłość goblinów nie zna granic... wierzysz w to? Chcesz to sprawdzić?Kragmortha to zabawna gra planszowa dla 2-8 graczy. Wewnątrz osobistej biblioteki Rigora Mortisa jego sługi będą walczyć o Magiczne Księgi i próbować uciec przed gniewem Mrocznego Pana.Każdy z graczy będzie poruszał Rigorem Mortisem lub swoim goblinem, starając się ocalić życie i nie narazić się na otrzymanie Kart Krzywych Spojrzeń. Biblioteka kryje jednak i inne, przerażające niespodzianki: czy jesteś pewien, że chcesz sprawdzić, co kryje się za następnym teleportem?
Wydawca:
Galakta
13995

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Wy, cwane i podstępne gobliny, czy myślicie, że uda wam się uniknąć furii pracującego w swym laboratorium Rigora Mortisa? Każdy, komu Mroczny Pan rzuci Krzywe Spojrzenie znajdzie się po niewłaściwej stronie przerażającego zaklęcia!

Stanie na jednej nodze, utrzymywanie karty na głowie, gra z zaciśniętymi pięściami czy zamkniętymi ustami, oto niektóre ze straszliwych rzeczy, które będziesz musiał zrobić, jeśli nie zdołasz uniknąć gniewu Mrocznego Pana. Jeśli jednak dopisze ci szczęście, może zdołasz popchnąć przeciwnika ku zgubie! Jak głoszą legendy, przebiegłość goblinów nie zna granic... wierzysz w to? Chcesz to sprawdzić?

Kragmortha to zabawna gra planszowa dla 2-8 graczy. Wewnątrz osobistej biblioteki Rigora Mortisa jego sługi będą walczyć o Magiczne Księgi i próbować uciec przed gniewem Mrocznego Pana.

Każdy z graczy będzie poruszał Rigorem Mortisem lub swoim goblinem, starając się ocalić życie i nie narazić się na otrzymanie Kart Krzywych Spojrzeń. Biblioteka kryje jednak i inne, przerażające niespodzianki: czy jesteś pewien, że chcesz sprawdzić, co kryje się za następnym teleportem?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 plansza Biblioteki Rigora Mortisa
 • 1 pionek Rigora Mortisa
 • 8 pionków Goblinów
 • 8 znaczników Goblinów
 • 6 żetonów Teleportacji
 • 6 żetonów Regałów z książkami
 • 24 Karty Krzywych Spojrzeń
 • 58 Kart Ruchu
 • 18 Kart Magicznych Ksiąg
 • 1 żeton Biurka
Instrukcja i inne pliki:

Recenzje

4.13
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kragmortha (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Magia

Liczba recenzji: 2

Dobry, solidny produkt

Kragmortha jest ładnie wykonana i bardzo zabawna. Dużym plusem jest to, że może w nią grać nawet 8 osób jednocześnie. To sprawia, że śmiechu jest jeszcze więcej. Gra jest godna polecenia.


Avril

Liczba recenzji: 108

kto mi to kupi na urodziny ? :)


Gobla

Liczba recenzji: 7

Naprawdę świetna gra imprezowa. Zasady tłumaczy się błyskawicznie, a sama rozgrywka jest bezproblemowa i przezabawna. Zamawiając grę wypadało by się zaopatrzyć w koszulki na karty krzywych spojrzeń, gdyż inaczej mogą się bardzo szybko zużyć (szczególnie te w stylu: "umieść te kartę pod pachą, nie możesz pozwolić by spadła"). I jeszcze jedno, gra świetnie nadaje się do wciągania znajomych w świat planszówek.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie