Logiquest: Zip City (edycja polska)

Spraw, by kuliste pojazdy dotarły do właściwych miejsc!
12 opinii
 • 1 osoba
 • od 8 lat
 • wydanie polskie
Witaj w Zip City - ruchliwym mieście przyszłości, w którym wszyscy podróżują w zip sferach. To kule, toczące się po ogromnych krętych torach, pędząc do celu z prędkością błyskawicy. Poruszają się dzięki sile grawitacji, więc trasa i czas startu każdej z nich muszą być dokładnie zaplanowane! Logiquest: Zip City to gra logiczna, w której wcielasz się w rolę bota - automatycznego kontrolera ruchu. Twoim zadaniem jest kierowanie transportem i przenoszenie całych dzielnic, aby umożliwić pasażerom podróż przez labirynty przecinających się torów. Nie ma czasu do stracenia, bo podróżnych jest coraz więcej, a dzień dopiero się zaczyna! Na czym to polega? Podczas rozgrywki będziesz układać kwadratowe kafelki (kafelki torów miejskich) na pochylonej planszy, łącząc drogi, którymi kulki (zip sfery) przemieszczają się z pozycji startowych do pozycji końcowych zgodnie z wyzwaniami przedstawionymi na kartach zadań.  Każda z kart określa, jakich kafelków torów możemy użyć. Twoim zdaniem jest rozmieszczenie ich w taki sposób, by po zwolnieniu blokady kulki dotarły do miejsca przeznaczenia. W środku pudełka znajdziemy także rozwiązania tychże łamigłówek, które można także w wersji wideo, zobaczyć tutaj. Czym jest Logiquest? To seria jednoosobowych łamigłówek o prostych zasadach, będących nie lada wyzwaniem dla całej rodziny. Każda z nich dotyczy innego tematu i posiada unikalny mechanizm, pobudzający uczestników do nieszablonowego myślenia. Dzięki elementom wysokiej jakości oraz zagadkom o zróżnicowanym poziomie trudności, łamigłówki z serii Logiquest zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy. Dlaczego pokochasz tę grę? Logiquest: Zip City to klasyczna łamigłówka logiczna: z dostępnych elementów musimy ułożyć drogę, która zaprowadzi nas z punktu do punktu. Zasady gry są bardzo proste i umożliwiają samodzielną zabawę nawet dzieciom.  W pudełku znajdziemy 40 kart z zadaniami na 4 poziomach trudności.
Wydawca:
Rebel
109,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Witaj w Zip City - ruchliwym mieście przyszłości, w którym wszyscy podróżują w zip sferach. To kule, toczące się po ogromnych krętych torach, pędząc do celu z prędkością błyskawicy. Poruszają się dzięki sile grawitacji, więc trasa i czas startu każdej z nich muszą być dokładnie zaplanowane!

Logiquest: Zip City to gra logiczna, w której wcielasz się w rolę bota - automatycznego kontrolera ruchu. Twoim zadaniem jest kierowanie transportem i przenoszenie całych dzielnic, aby umożliwić pasażerom podróż przez labirynty przecinających się torów. Nie ma czasu do stracenia, bo podróżnych jest coraz więcej, a dzień dopiero się zaczyna!

Na czym to polega?

Podczas rozgrywki będziesz układać kwadratowe kafelki (kafelki torów miejskich) na pochylonej planszy, łącząc drogi, którymi kulki (zip sfery) przemieszczają się z pozycji startowych do pozycji końcowych zgodnie z wyzwaniami przedstawionymi na kartach zadań. 

Każda z kart określa, jakich kafelków torów możemy użyć. Twoim zdaniem jest rozmieszczenie ich w taki sposób, by po zwolnieniu blokady kulki dotarły do miejsca przeznaczenia. W środku pudełka znajdziemy także rozwiązania tychże łamigłówek, które można także w wersji wideo, zobaczyć tutaj.

Czym jest Logiquest?

To seria jednoosobowych łamigłówek o prostych zasadach, będących nie lada wyzwaniem dla całej rodziny. Każda z nich dotyczy innego tematu i posiada unikalny mechanizm, pobudzający uczestników do nieszablonowego myślenia. Dzięki elementom wysokiej jakości oraz zagadkom o zróżnicowanym poziomie trudności, łamigłówki z serii Logiquest zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Logiquest: Zip City to klasyczna łamigłówka logiczna: z dostępnych elementów musimy ułożyć drogę, która zaprowadzi nas z punktu do punktu.
 • Zasady gry są bardzo proste i umożliwiają samodzielną zabawę nawet dzieciom. 
 • W pudełku znajdziemy 40 kart z zadaniami na 4 poziomach trudności.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • rozkładana plansza
 • 40 kart zadań
 • 8 kulek
 • 16 kwadratowych kafelków
 • instrukcja
Waga:
650 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
MIXLQ04PL

Recenzje

4.75
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Logiquest: Zip City (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Chevilles

Liczba recenzji: 85

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra jest wspaniała, bawię się przy tym ja, bawi się moja Żona, bawi się mój Siostrzeniec, lecz niestety zagadki się w końcu kończą.. Przydałby się dodatek w postaci samych dodatkowych kart + ewentualnie kilka(naście) dodatkowych płytek do dołożenia. :-)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Artur

Liczba recenzji: 156

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Ciekawa gra logiczna jednoosobowa konstruujemy szlak dla kolorowych kulek by te doleciały w odpowiednie miejsce .


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Doris

Liczba recenzji: 74

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie sądziłam, że ta gra czy bardziej układanka zrobi takie wow I tak dobrze się przyjmie. Często do niej wracamy, bo fajnie poobserwować czy kulki spadają tam gdzie chcemy.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy można dokupić karty?

~ Michał 21.11.2022 09:45

Rebel nie sprzedaje elementów gier.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 06.07.2023 13:20

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również