Maharani: Mosaic Palace

Rodzinna gra z kafelkami w roli głównej!
5 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 40 minut
  • wydanie angielskie
Taj Mahal - monumentalne świadectwo miłości króla do swej żony - jest już prawie ukończone. Jedyne czego brakuje, to kolorowe mozaiki, dzięki którym budowla - i uczucie władcy - rozsławione zostaną na cały świat. Pomóżcie dokończyć tego oszałamiającego dzieła i uhonorujcie pamięć o Maharani! W Maharani gracze wcielają się w role architektów pomagających królowi w budowie pałacu Taj Mahal - układając wzory z kafelków tworzących mozaikę. Kafelki dokładane są poprzez obrotowy rondel pozwalający każdemu z graczy układać mozaikę w innej części pałacu. Gdy układanka zostaje skończona najlepszy architekt wygrywa grę. Gra otrzymała nominację 2013 Golden Geek Best Abstract Board Game.
Autor:
Wolfgang Panning
Wydawca:
Queen Games
159,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Taj Mahal - monumentalne świadectwo miłości króla do swej żony - jest już prawie ukończone. Jedyne czego brakuje, to kolorowe mozaiki, dzięki którym budowla - i uczucie władcy - rozsławione zostaną na cały świat. Pomóżcie dokończyć tego oszałamiającego dzieła i uhonorujcie pamięć o Maharani!

W Maharani gracze wcielają się w role architektów pomagających królowi w budowie pałacu Taj Mahal - układając wzory z kafelków tworzących mozaikę.

Kafelki dokładane są poprzez obrotowy rondel pozwalający każdemu z graczy układać mozaikę w innej części pałacu. Gdy układanka zostaje skończona najlepszy architekt wygrywa grę.

Gra otrzymała nominację 2013 Golden Geek Best Abstract Board Game.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,5 kg
Kod producenta:
60911


Recenzje

4.80
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Maharani: Mosaic PalaceWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie