Memoir '44 - Hedgerow Hell

2 opinie
  • 2 - 8 osób
  • ok. 180 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Memoir '44.
Memoir '44
 Seria Battle Map wprowadza nowy format do waszych rozgrywek Memoir ’44. Dzięki Battle Map będziecie mogli szybciej oraz łatwiej przygotowywać i rozgrywać scenariusze Memoir ’44. Każda dużego rozmiaru mapa jest gotowa do gry - nadrukowano na niej wszystkie elementy terenu, przeszkody oraz położenie jednostek, wystarczy więc postawić figurki i rozpocząć rozgrywkę. W zestawie znajdziecie też zasady dotyczące scenariuszy, karty podsumowujące tereny i jednostki, a także tło historyczne. Pierwszy produkt z naszej serii Memoir '44 Battle Maps zawiera dwa nowe i gotowe do gry scenariusze Overlord: Hedgerow Hell Zeszłej nocy siły amerykańskie zajęły Wzgórze 192, łańcuch wysokich wzniesień pilnujących wszystkich podejść do Saint-Lô. Niemieckie elitarne jednostki spadochronowe zdołały się jednak wycofać pod osłona ciemności i przegrupować wraz z częścią Panzer Lehr. Wykonując rozkaz pościgu, wyczerpane amerykańskie wojska za chwilę wkroczą w „piekło żywopłotów”... The Cadets of Saumur Francja stoi na skraju katastrofy… Po przeciwległej stronie Loary kadeci ze szkoły kawalerii w Saumur zaminowali most i przygotowują się do ostatecznego, heroicznego starcia.
Autor:
Richard Borg
Wydawca:
Days of Wonder
89,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

 Seria Battle Map wprowadza nowy format do waszych rozgrywek Memoir ’44. Dzięki Battle Map będziecie mogli szybciej oraz łatwiej przygotowywać i rozgrywać scenariusze Memoir ’44. Każda dużego rozmiaru mapa jest gotowa do gry - nadrukowano na niej wszystkie elementy terenu, przeszkody oraz położenie jednostek, wystarczy więc postawić figurki i rozpocząć rozgrywkę. W zestawie znajdziecie też zasady dotyczące scenariuszy, karty podsumowujące tereny i jednostki, a także tło historyczne.

Pierwszy produkt z naszej serii Memoir '44 Battle Maps zawiera dwa nowe i gotowe do gry scenariusze Overlord:

Hedgerow Hell

Zeszłej nocy siły amerykańskie zajęły Wzgórze 192, łańcuch wysokich wzniesień pilnujących wszystkich podejść do Saint-Lô. Niemieckie elitarne jednostki spadochronowe zdołały się jednak wycofać pod osłona ciemności i przegrupować wraz z częścią Panzer Lehr. Wykonując rozkaz pościgu, wyczerpane amerykańskie wojska za chwilę wkroczą w „piekło żywopłotów”...

The Cadets of Saumur

Francja stoi na skraju katastrofy… Po przeciwległej stronie Loary kadeci ze szkoły kawalerii w Saumur zaminowali most i przygotowują się do ostatecznego, heroicznego starcia.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
300 g


Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Memoir '44 - Hedgerow HellWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również