Memoir '44 - Hedgerow Hell

2 opinie
  • 2 - 8 osób
  • ok. 180 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Memoir '44.
Memoir '44
 Seria Battle Map wprowadza nowy format do waszych rozgrywek Memoir ’44. Dzięki Battle Map będziecie mogli szybciej oraz łatwiej przygotowywać i rozgrywać scenariusze Memoir ’44. Każda dużego rozmiaru mapa jest gotowa do gry - nadrukowano na niej wszystkie elementy terenu, przeszkody oraz położenie jednostek, wystarczy więc postawić figurki i rozpocząć rozgrywkę. W zestawie znajdziecie też zasady dotyczące scenariuszy, karty podsumowujące tereny i jednostki, a także tło historyczne. Pierwszy produkt z naszej serii Memoir '44 Battle Maps zawiera dwa nowe i gotowe do gry scenariusze Overlord: Hedgerow Hell Zeszłej nocy siły amerykańskie zajęły Wzgórze 192, łańcuch wysokich wzniesień pilnujących wszystkich podejść do Saint-Lô. Niemieckie elitarne jednostki spadochronowe zdołały się jednak wycofać pod osłona ciemności i przegrupować wraz z częścią Panzer Lehr. Wykonując rozkaz pościgu, wyczerpane amerykańskie wojska za chwilę wkroczą w „piekło żywopłotów”... The Cadets of Saumur Francja stoi na skraju katastrofy… Po przeciwległej stronie Loary kadeci ze szkoły kawalerii w Saumur zaminowali most i przygotowują się do ostatecznego, heroicznego starcia.
Autor:
Richard Borg
Wydawca:
Days of Wonder
89,95

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

 Seria Battle Map wprowadza nowy format do waszych rozgrywek Memoir ’44. Dzięki Battle Map będziecie mogli szybciej oraz łatwiej przygotowywać i rozgrywać scenariusze Memoir ’44. Każda dużego rozmiaru mapa jest gotowa do gry - nadrukowano na niej wszystkie elementy terenu, przeszkody oraz położenie jednostek, wystarczy więc postawić figurki i rozpocząć rozgrywkę. W zestawie znajdziecie też zasady dotyczące scenariuszy, karty podsumowujące tereny i jednostki, a także tło historyczne.

Pierwszy produkt z naszej serii Memoir '44 Battle Maps zawiera dwa nowe i gotowe do gry scenariusze Overlord:

Hedgerow Hell

Zeszłej nocy siły amerykańskie zajęły Wzgórze 192, łańcuch wysokich wzniesień pilnujących wszystkich podejść do Saint-Lô. Niemieckie elitarne jednostki spadochronowe zdołały się jednak wycofać pod osłona ciemności i przegrupować wraz z częścią Panzer Lehr. Wykonując rozkaz pościgu, wyczerpane amerykańskie wojska za chwilę wkroczą w „piekło żywopłotów”...

The Cadets of Saumur

Francja stoi na skraju katastrofy… Po przeciwległej stronie Loary kadeci ze szkoły kawalerii w Saumur zaminowali most i przygotowują się do ostatecznego, heroicznego starcia.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
300 g


Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Memoir '44 - Hedgerow HellWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również