Munchkin: Guest Artist Edition

Zupełnie nowe ilustracje!
2 opinie
  • 3 - 6 osób
  • od 10 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Munchkin: Guest Artist Edition to limitowana edycja znanego tytułu. Cała gra została bez zmian, ale na uwagę zasługują zupełnie nowe ilustracje! Autorem ich jest Ian McGinty, znany już z innych tytułów Munchkina i komiksów Adventure Time! Schodzisz do podziemi. Zabijasz wszystko, co spotkasz na swojej drodze. Oszukujesz kumpli i kradniesz ich ekwipunek. Zabierasz tyle skarbów co się da i zwiewasz. Przyznaj, że to kochasz! Munchkin to niekolekcjonerska gra karciana, która oddaje urok typowej gry fabularnej bez tego całego durnego odgrywania postaci. Musisz tylko zabijać potwory i zbierać magiczne przedmioty! Szybka partyjka Munchkina sprawi, że bywalcy sesji RPG będą pękać ze śmiechu (to będzie idealny moment, żeby ich okraść).
Autor:
Steve Jackson
Wydawca:
Steve Jackson Games
109,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Munchkin: Guest Artist Edition to limitowana edycja znanego tytułu. Cała gra została bez zmian, ale na uwagę zasługują zupełnie nowe ilustracje! Autorem ich jest Ian McGinty, znany już z innych tytułów Munchkina i komiksów Adventure Time!

Schodzisz do podziemi. Zabijasz wszystko, co spotkasz na swojej drodze. Oszukujesz kumpli i kradniesz ich ekwipunek. Zabierasz tyle skarbów co się da i zwiewasz. Przyznaj, że to kochasz!

Munchkin to niekolekcjonerska gra karciana, która oddaje urok typowej gry fabularnej bez tego całego durnego odgrywania postaci. Musisz tylko zabijać potwory i zbierać magiczne przedmioty! Szybka partyjka Munchkina sprawi, że bywalcy sesji RPG będą pękać ze śmiechu (to będzie idealny moment, żeby ich okraść).

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • Plansza do gry
  • 168 kart
  • Instrukcja
  • Kostka do gry
  • 12 kartoników postaci z plastikowymi podstawkami
Waga:
800 g
Kod producenta:
SJG1515


Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Munchkin: Guest Artist EditionWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie