Nemesis: Artbook

48 klimatycznych ilustracji zamkniętych w twardej oprawie
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 5 osób
  • od 12 lat
  • 90 - 180 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Nemesis (edycja polska).
Nemesis (edycja polska)
Stylistyka Nemesis skradła Twoje serce? A może po prostu kochasz klimat science fiction i kosmicznej ekspansji? Niezależnie od motywów, ten 48-stronicowy artbook pełen wyjątkowych grafik z gry z pewnością Cię zachwyci!Czym jest Nemesis?To kooperacyjna gra przygodowa typu "survival horror" z motywem blefu i zdrady. Podczas rozgrywki wcielamy się w członków załogo kosmicznego transportowca Nemesis, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. W którymś momencie komputer pokładowy uruchamia alarm i wdraża procedurę wybudzenia uczestników misji. Silniki są zepsute, kurs trzeba ustalić ręcznie, a do tego... na pokładzie znajdują się intruzi. 
Autor:
Adam Kwapiński
Wydawca:
Awaken Realms
7995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Stylistyka Nemesis skradła Twoje serce? A może po prostu kochasz klimat science fiction i kosmicznej ekspansji? Niezależnie od motywów, ten 48-stronicowy artbook pełen wyjątkowych grafik z gry z pewnością Cię zachwyci!

Czym jest Nemesis?

To kooperacyjna gra przygodowa typu "survival horror" z motywem blefu i zdrady. Podczas rozgrywki wcielamy się w członków załogo kosmicznego transportowca Nemesis, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. W którymś momencie komputer pokładowy uruchamia alarm i wdraża procedurę wybudzenia uczestników misji. Silniki są zepsute, kurs trzeba ustalić ręcznie, a do tego... na pokładzie znajdują się intruzi. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 48-stronicowy artbook
Waga:
400 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Nemesis: Artbook

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie