Normandy '44 2nd Edition

Lądowanie w Normandii, 6 czerwca 1944
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 3 osoby
  • od 12 lat
  • wydanie angielskie
Normandy'44 to gra wojenna, która przeniesie was na plaże Normandii, gdzie z dniem 6 czerwca 1944 rozpoczęła się największa operacja desantowa w historii wojen. Gra umożliwia odtworzenie lądowania aliantów w Normandii i walk, które miały tu miejsce na przestrzeni kolejnych trzech tygodni od D-Day. Każda tura rozgrywki stanowi 1 dzień operacji. Mechanika rozgrywki stanowi uproszczony system, pierwotnie zastosowany w grze Ardennes'44. Zestaw oferuje kilka wariantów rozgrywki: m.in. liczącą 22 tury pełną kampanię i szybki scenariusz turniejowy (7 tur). Znajdziecie tutaj także wariant rozgrywki dla trzech i czterech uczestników.  
Autor:
Mark Simonitch
Wydawca:
GMT Games
259,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Normandy'44 to gra wojenna, która przeniesie was na plaże Normandii, gdzie z dniem 6 czerwca 1944 rozpoczęła się największa operacja desantowa w historii wojen.

Gra umożliwia odtworzenie lądowania aliantów w Normandii i walk, które miały tu miejsce na przestrzeni kolejnych trzech tygodni od D-Day.

Każda tura rozgrywki stanowi 1 dzień operacji. Mechanika rozgrywki stanowi uproszczony system, pierwotnie zastosowany w grze Ardennes'44. Zestaw oferuje kilka wariantów rozgrywki: m.in. liczącą 22 tury pełną kampanię i szybki scenariusz turniejowy (7 tur). Znajdziecie tutaj także wariant rozgrywki dla trzech i czterech uczestników.

 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • 2 arkusze żetonów
  • instrukcja
  • 5 kart pomocy
  • kostka
Waga:
650 g
Kod producenta:
GMT-NOR44


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie