Once Upon a Time: Fairy Tales

Dopraw swoją opowieść szczyptą magicznego pyłu
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - 6 osób
 • od 8 lat
 • 20 - 40 minut
 • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Once Upon a Time 3rd Edition.
Once Upon a Time 3rd Edition
Skrzaty, gobliny i leprechauny żyją pod łóżkami i za wodospadami w każdej magicznej opowieści, psocąc, pomagając i tworząć wiele nadprzyrodzonych sytuacji.W tym dodatku do Once Upon a Time będziecie mogli snuć alegoryczne historie wyjęte wprost z pełnych magii baśni!Podczas rozgrywki w Once Upon a Time gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.Każdy z graczy wciela się w rolę narratora i kieruje opowieść w stronę swojego zakończenia. W każdej chwili inni gracze korzystając ze swoich kart mogą przerwać opowiadaną historię i pokierować ją w całkiem inną stronę.Zwycięzcą zostaje gracz, który wykorzysta wszystkie swoje karty a na koniec zagra swoją kartę kończącą, która zakończy opowieść i ogłosi go zwycięzcą.Once Upon a Time to gra karciana rozwijająca wyobraźnię i zapewniająca doskonałą rozrywkę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Jest też doskonałą okazją do nauki języka angielskiego.
Autor:
Richard Lambert, Andrew Rilstone, James Wallis
Wydawca:
Atlas Games
4995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Skrzaty, gobliny i leprechauny żyją pod łóżkami i za wodospadami w każdej magicznej opowieści, psocąc, pomagając i tworząć wiele nadprzyrodzonych sytuacji.

W tym dodatku do Once Upon a Time będziecie mogli snuć alegoryczne historie wyjęte wprost z pełnych magii baśni!

Podczas rozgrywki w Once Upon a Time gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.

Każdy z graczy wciela się w rolę narratora i kieruje opowieść w stronę swojego zakończenia. W każdej chwili inni gracze korzystając ze swoich kart mogą przerwać opowiadaną historię i pokierować ją w całkiem inną stronę.

Zwycięzcą zostaje gracz, który wykorzysta wszystkie swoje karty a na koniec zagra swoją kartę kończącą, która zakończy opowieść i ogłosi go zwycięzcą.

Once Upon a Time to gra karciana rozwijająca wyobraźnię i zapewniająca doskonałą rozrywkę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Jest też doskonałą okazją do nauki języka angielskiego.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 38 story cards
 • 17 ending cards
Waga (kg):
0.1

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Once Upon a Time: Fairy TalesPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie