Orleans: Invasion

Pierwszy dodatek do Orleans
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 1 - 5 osób
 • od 12 lat
 • ok. 120 minut
 • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Orleans (edycja angielska).
Orleans (edycja angielska)
Orleans: Invasion to pierwszy duży dodatek do szeroko nagradzanej gry Orleans. Zawiera sześć scenariuszy, nowe budynki oraz całe multum kart wydarzeń.Scenariusze zaprojektowane zostały przez Reinera Stockhausena oraz Inkę i Markusa Brand:"Prosperity": klasyczne rozszerzenie dla 2-5 graczy zawierające nowe budynki i zawód cieśli."Invasion": kooperacyjny scenariusz dla 2-5 graczy, w którym odpieramy inwazję jednocześnie wypełniając spersonalizowane cele."The Duel": scenariusz dla 2 graczy w którym należy wypełnić cztery cele aby wygrać.Dodatkowo, Orléans: Invasion to także trzy misje solo zaprojektowane przez Reinera Stockhausena."The Dignitary": wcielszamy się w rolę ważnego dygnitarza dążącego do zebrania jak największego poparcia wśród ludności."Capital Vierzon": rozwijamy miasto Vierzon tak by zostało stolicą regionu."Travelling Salesman": jako wędrujący kupiec przemierzamy kraj dostarczając dobra do najodleglejszych jego zakątków.Gra Orleans to najwyższych lotów gra strategiczna, która przenosi nas do regionu centralnej Francji z okresu Średniowiecza, gdzie zadaniem każdego z graczy będzie jak najefektywniejsze wykorzystywanie farmerów, naukowców, budowniczych, handlarzy, rycerzy, kapłanów i innych mieszkańców, do powiększania swoich wpływów.Przeprowadzaj karawany, zdobywaj wiedzę, odkrywaj technologie, módl się, wytwarzaj narzędzia i handluj tym, co tylko wpadnie Ci w ręce. W grze znajdziesz wiele potencjalnych dróg zwycięstwa, a najlepsi nauczą się wykorzystywać ich kombinację, do osiągania najlepszych wyników.Gra została nominowana do nagrody Kennesrpiel des Jahres 2015.
Autor:
Inka Brand, Markus Brand, Reiner Stockhausen
Wydawca:
DLP Games
16995
14995
-12%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Orleans: Invasion to pierwszy duży dodatek do szeroko nagradzanej gry Orleans. Zawiera sześć scenariuszy, nowe budynki oraz całe multum kart wydarzeń.

Scenariusze zaprojektowane zostały przez Reinera Stockhausena oraz Inkę i Markusa Brand:

 • "Prosperity": klasyczne rozszerzenie dla 2-5 graczy zawierające nowe budynki i zawód cieśli.
 • "Invasion": kooperacyjny scenariusz dla 2-5 graczy, w którym odpieramy inwazję jednocześnie wypełniając spersonalizowane cele.
 • "The Duel": scenariusz dla 2 graczy w którym należy wypełnić cztery cele aby wygrać.

Dodatkowo, Orléans: Invasion to także trzy misje solo zaprojektowane przez Reinera Stockhausena.

 • "The Dignitary": wcielszamy się w rolę ważnego dygnitarza dążącego do zebrania jak największego poparcia wśród ludności.
 • "Capital Vierzon": rozwijamy miasto Vierzon tak by zostało stolicą regionu.
 • "Travelling Salesman": jako wędrujący kupiec przemierzamy kraj dostarczając dobra do najodleglejszych jego zakątków.

Gra Orleans to najwyższych lotów gra strategiczna, która przenosi nas do regionu centralnej Francji z okresu Średniowiecza, gdzie zadaniem każdego z graczy będzie jak najefektywniejsze wykorzystywanie farmerów, naukowców, budowniczych, handlarzy, rycerzy, kapłanów i innych mieszkańców, do powiększania swoich wpływów.

Przeprowadzaj karawany, zdobywaj wiedzę, odkrywaj technologie, módl się, wytwarzaj narzędzia i handluj tym, co tylko wpadnie Ci w ręce. W grze znajdziesz wiele potencjalnych dróg zwycięstwa, a najlepsi nauczą się wykorzystywać ich kombinację, do osiągania najlepszych wyników.

Gra została nominowana do nagrody Kennesrpiel des Jahres 2015.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
1.43


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie