Orleans: Invasion

Pierwszy dodatek do Orleans
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 5 osób
  • od 12 lat
  • ok. 120 minut
  • wydanie angielskie
Orleans: Invasion to pierwszy duży dodatek do szeroko nagradzanej gry Orleans. Zawiera sześć scenariuszy, nowe budynki oraz całe multum kart wydarzeń. Scenariusze zaprojektowane zostały przez Reinera Stockhausena oraz Inkę i Markusa Brand: "Prosperity": klasyczne rozszerzenie dla 2-5 graczy zawierające nowe budynki i zawód cieśli. "Invasion": kooperacyjny scenariusz dla 2-5 graczy, w którym odpieramy inwazję jednocześnie wypełniając spersonalizowane cele. "The Duel": scenariusz dla 2 graczy w którym należy wypełnić cztery cele aby wygrać. Dodatkowo, Orléans: Invasion to także trzy misje solo zaprojektowane przez Reinera Stockhausena. "The Dignitary": wcielszamy się w rolę ważnego dygnitarza dążącego do zebrania jak największego poparcia wśród ludności. "Capital Vierzon": rozwijamy miasto Vierzon tak by zostało stolicą regionu. "Travelling Salesman": jako wędrujący kupiec przemierzamy kraj dostarczając dobra do najodleglejszych jego zakątków. Gra Orleans to najwyższych lotów gra strategiczna, która przenosi nas do regionu centralnej Francji z okresu Średniowiecza, gdzie zadaniem każdego z graczy będzie jak najefektywniejsze wykorzystywanie farmerów, naukowców, budowniczych, handlarzy, rycerzy, kapłanów i innych mieszkańców, do powiększania swoich wpływów. Przeprowadzaj karawany, zdobywaj wiedzę, odkrywaj technologie, módl się, wytwarzaj narzędzia i handluj tym, co tylko wpadnie Ci w ręce. W grze znajdziesz wiele potencjalnych dróg zwycięstwa, a najlepsi nauczą się wykorzystywać ich kombinację, do osiągania najlepszych wyników. Gra została nominowana do nagrody Kennesrpiel des Jahres 2015.
Autor:
Inka Brand, Markus Brand, Reiner Stockhausen
Wydawca:
DLP Games
169,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Orleans: Invasion to pierwszy duży dodatek do szeroko nagradzanej gry Orleans. Zawiera sześć scenariuszy, nowe budynki oraz całe multum kart wydarzeń.

Scenariusze zaprojektowane zostały przez Reinera Stockhausena oraz Inkę i Markusa Brand:

  • "Prosperity": klasyczne rozszerzenie dla 2-5 graczy zawierające nowe budynki i zawód cieśli.
  • "Invasion": kooperacyjny scenariusz dla 2-5 graczy, w którym odpieramy inwazję jednocześnie wypełniając spersonalizowane cele.
  • "The Duel": scenariusz dla 2 graczy w którym należy wypełnić cztery cele aby wygrać.

Dodatkowo, Orléans: Invasion to także trzy misje solo zaprojektowane przez Reinera Stockhausena.

  • "The Dignitary": wcielszamy się w rolę ważnego dygnitarza dążącego do zebrania jak największego poparcia wśród ludności.
  • "Capital Vierzon": rozwijamy miasto Vierzon tak by zostało stolicą regionu.
  • "Travelling Salesman": jako wędrujący kupiec przemierzamy kraj dostarczając dobra do najodleglejszych jego zakątków.

Gra Orleans to najwyższych lotów gra strategiczna, która przenosi nas do regionu centralnej Francji z okresu Średniowiecza, gdzie zadaniem każdego z graczy będzie jak najefektywniejsze wykorzystywanie farmerów, naukowców, budowniczych, handlarzy, rycerzy, kapłanów i innych mieszkańców, do powiększania swoich wpływów.

Przeprowadzaj karawany, zdobywaj wiedzę, odkrywaj technologie, módl się, wytwarzaj narzędzia i handluj tym, co tylko wpadnie Ci w ręce. W grze znajdziesz wiele potencjalnych dróg zwycięstwa, a najlepsi nauczą się wykorzystywać ich kombinację, do osiągania najlepszych wyników.

Gra została nominowana do nagrody Kennesrpiel des Jahres 2015.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,43 kg
Kod producenta:
DLP 247


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie