Ostatnie Pożegnanie

Zbiór gier i zadań na wieczór kawalerski (18+)
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Wieczór Kawalerski - Ostatnie Pożegnanie to wybuchowe połączenie adrenaliny z promilami. Wyzwanie, któremu podołają tylko nieliczni. To idea 40% współzawodnictwa, o której przyszły Pan Młody nigdy nie zapomni. Przeżyjcie razem z nim to, co najbardziej kręci faceta, a co wkrótce straci na zawsze. Niech po raz ostatni poczuje smak prawdziwej wolności! Pamiętajcie o jednym: co dzieje się na KAWALERSKIM, zostaje na KAWALERSKIM. TAK, CHCĘ BY TEN WIECZÓR KAWALERSKI BYŁ PŁYNNĄ, 40% PRZYGODĄ PEŁNĄ RYWALIZACJI I ŚWIETNEJ ZABAWY! Oto co dostajesz wraz Ostatnim Pożegnaniem: pomysłowy patent na świetny wieczór kawalerski spędzany w domu, w barze lub w nocnym klubie. w paczce mieści się 15 odlotowych, 40% wyzwań angażujących całą drużynę wieczoru kawalerskiego zadania zbudowane w oparciu o trzy elementy, które ceni każdy uczestnik wieczoru kawalerskiego: wódka, kobiety i sport. 15 zadań, a dlaczego tylko 15? Testerzy i tak ledwo trzymali się na nogach, uznaliśmy zatem, że 15 jest idealną liczbą :) To coś więcej niż gra - to gadżet zamknięty w paczce papierosów - mieści się w kieszeni. A może zastanawiasz się jak namówić męskie stado na taki rodzaj Ostatniego Pożegnania? Producent gwarantuje, że wystarczy flaszka, parę kieliszków i otwarta paczka gry. Najważniejsze jest, że każdy wypity podczas Ostatniego Pożegnania kieliszek zapadnie na długo w pamięć, przezwyciężając efekt zerwania filmu.  Tylko dla dorosłych graczy.
Wydawca:
Razem
995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Wieczór Kawalerski - Ostatnie Pożegnanie to wybuchowe połączenie adrenaliny z promilami.

Wyzwanie, któremu podołają tylko nieliczni.

To idea 40% współzawodnictwa, o której przyszły Pan Młody nigdy nie zapomni.

Przeżyjcie razem z nim to, co najbardziej kręci faceta, a co wkrótce straci na zawsze. Niech po raz ostatni poczuje smak prawdziwej wolności! Pamiętajcie o jednym: co dzieje się na KAWALERSKIM, zostaje na KAWALERSKIM.


TAK, CHCĘ BY TEN WIECZÓR KAWALERSKI BYŁ PŁYNNĄ, 40% PRZYGODĄ PEŁNĄ RYWALIZACJI I ŚWIETNEJ ZABAWY!

Oto co dostajesz wraz Ostatnim Pożegnaniem:

 • pomysłowy patent na świetny wieczór kawalerski spędzany w domu, w barze lub w nocnym klubie.
 • w paczce mieści się 15 odlotowych, 40% wyzwań angażujących całą drużynę wieczoru kawalerskiego
 • zadania zbudowane w oparciu o trzy elementy, które ceni każdy uczestnik wieczoru kawalerskiego: wódka, kobiety i sport.
 • 15 zadań, a dlaczego tylko 15? Testerzy i tak ledwo trzymali się na nogach, uznaliśmy zatem, że 15 jest idealną liczbą :)

To coś więcej niż gra - to gadżet zamknięty w paczce papierosów - mieści się w kieszeni. A może zastanawiasz się jak namówić męskie stado na taki rodzaj Ostatniego Pożegnania? Producent gwarantuje, że wystarczy flaszka, parę kieliszków i otwarta paczka gry.

Najważniejsze jest, że każdy wypity podczas Ostatniego Pożegnania kieliszek zapadnie na długo w pamięć, przezwyciężając efekt zerwania filmu. 

Tylko dla dorosłych graczy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 15 kart

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ostatnie PożegnaniePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie