Pick-a-Seal

Złap fokę!
4 opinie
  • 1 - 5 osób
  • od 8 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Pick-a-Seal to prosta gra karciana w której liczy się spostrzegawczość i refleks! Co najważniejsze, będą się przy niej bawić zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci! I jest niezależna językowo!Na środku stołu położone są karty ze świnkami, które różnią się od siebie drobnymi szczegółami. Wy natomiast otrzymujecie po jednej karcie na samym początku. Na umówiony znak, wszyscy odsłaniają swoją kartę i próbują znaleźć kartę innej świnki, która różni się tylko jednym szczegółem od własnej!Gdy znajdziesz już taką kartę, ściągasz ją ze stołu i kładziesz na górę (przykrywasz kartę startową) i kontynuujesz zbieranie kart. Gdy stwierdzisz, że nie ma takiej karty pośród tych leżących na stole, otrzymujesz specjalny bonus!Gra kończy się, gdy wszystkie karty zostaną pobrane. Wygrywa ten, który zdobył ich najwięcej!Uwaga: grę można łączyć z innymi grami z serii Pick-a-... oraz Łap Psiaka i Łap Prosiaka! Po połączeniu talii gra się na tych samych zasadach co w wariancie podstawowym. Różnica jest taka, że na stole ląduje 49 kart (7x7) i pojawia się nowa różnica - rodzaj zwierzęcia. Dodatkowo, osoba, która zatrzyma grę z słusznych względów, dostaje dwie dodatkowe karty.
Autor:
Torsten Landsvogt
Wydawca:
Jolly Thinkers
3995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa 0 zł (trwa PYL).


Opis

Pick-a-Seal to prosta gra karciana w której liczy się spostrzegawczość i refleks! Co najważniejsze, będą się przy niej bawić zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci! I jest niezależna językowo!

Na środku stołu położone są karty ze świnkami, które różnią się od siebie drobnymi szczegółami. Wy natomiast otrzymujecie po jednej karcie na samym początku. Na umówiony znak, wszyscy odsłaniają swoją kartę i próbują znaleźć kartę innej świnki, która różni się tylko jednym szczegółem od własnej!

Gdy znajdziesz już taką kartę, ściągasz ją ze stołu i kładziesz na górę (przykrywasz kartę startową) i kontynuujesz zbieranie kart. Gdy stwierdzisz, że nie ma takiej karty pośród tych leżących na stole, otrzymujesz specjalny bonus!

Gra kończy się, gdy wszystkie karty zostaną pobrane. Wygrywa ten, który zdobył ich najwięcej!

Uwaga: grę można łączyć z innymi grami z serii Pick-a-... oraz Łap Psiaka i Łap Prosiaka! Po połączeniu talii gra się na tych samych zasadach co w wariancie podstawowym. Różnica jest taka, że na stole ląduje 49 kart (7x7) i pojawia się nowa różnica - rodzaj zwierzęcia. Dodatkowo, osoba, która zatrzyma grę z słusznych względów, dostaje dwie dodatkowe karty.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
230 g


Recenzje

4.75
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pick-a-Seal

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Pick-a-Seal

Pick-a-Seal

3995