PitchCar Mini

Szalone wyścigi samochodowe
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (46)
 • 2 - 8 osób
 • od 6 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie międzynarodowe
 • instrukcja polska
Elementy PitchCara mini są o 1/3 mniejsze od elementów PitchCara. Zbuduj swoją własną trasę, wybierz samochód... i pstryknij go! Musisz wybrać najlepszą trajektorię i tak pokierować swój bolid, aby znaleźć się przed konkurentami. Możesz w tym celu wykorzystywać bandy, ale uważaj - wypadniecię poza tor to dodatkowa kara. PitchCar Mini to współczesna wersja "kapsli", w której gracze ścigają się drewnianymi samochodzikami po torze złożonym z 16 części (w sumie prawie 2,5 metra długości). Nie posiadasz poprawnej wersji formantu ActiveX wymaganego przez stroneDo prawidlowego dzialania strony potrzebujesz Flash PlayerPobierz Flash Player // Jak w to się gra? Najpierw gracze budują trasę z dostępnych elementów - instrukcja podpowiada tu 11 możliwych rozwiązań, ale nie ma problemu aby wymyślić własny tor - dzięki modularnej budowie każdy wyścig może być inny. Następnie przeprowadzana jest runda kwalifikacyjna - gracze kolejno pokonują cały tor. Ten z nich, który okrąży całość przy użyciu najmniejszej liczby ruchów zdobywa pole position, czyli we właściwym wyścigu będzie startował z pierwszej pozycji. Kolejni gracze ustawiają się za nim (tak jak na trzecim rysunku w galerii poniżej) i wyścig się rozpoczyna! Wypadnięcie poza tor, przewrócenie pionka do góry nogami (dachowanie) lub wypchnięcie za tor innego bolidu powoduje, że Twoja formuła wraca na miejsce, z którego wykonywany był ruch. Wyścig kończy się po trzecim okrążeniu. Bardzo polecamy nabycie dodatków do tej gry! Dzięki nim można zbudować wszystkie tory odzwierciedlające oryginalne trasy Formuły 1! Jak zbudować te trasy widać w poniższej galerii.
Autor:
Jean du Poël
Wydawca:
Ferti
13995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Elementy PitchCara mini są o 1/3 mniejsze od elementów PitchCara.

Zbuduj swoją własną trasę, wybierz samochód... i pstryknij go! Musisz wybrać najlepszą trajektorię i tak pokierować swój bolid, aby znaleźć się przed konkurentami. Możesz w tym celu wykorzystywać bandy, ale uważaj - wypadniecię poza tor to dodatkowa kara.

PitchCar Mini to współczesna wersja "kapsli", w której gracze ścigają się drewnianymi samochodzikami po torze złożonym z 16 części (w sumie prawie 2,5 metra długości).

Nie posiadasz poprawnej wersji formantu ActiveX wymaganego przez strone
Do prawidlowego dzialania strony potrzebujesz Flash Player
Pobierz Flash Player

Jak w to się gra?

Najpierw gracze budują trasę z dostępnych elementów - instrukcja podpowiada tu 11 możliwych rozwiązań, ale nie ma problemu aby wymyślić własny tor - dzięki modularnej budowie każdy wyścig może być inny.

Następnie przeprowadzana jest runda kwalifikacyjna - gracze kolejno pokonują cały tor. Ten z nich, który okrąży całość przy użyciu najmniejszej liczby ruchów zdobywa pole position, czyli we właściwym wyścigu będzie startował z pierwszej pozycji. Kolejni gracze ustawiają się za nim (tak jak na trzecim rysunku w galerii poniżej) i wyścig się rozpoczyna!

Wypadnięcie poza tor, przewrócenie pionka do góry nogami (dachowanie) lub wypchnięcie za tor innego bolidu powoduje, że Twoja formuła wraca na miejsce, z którego wykonywany był ruch.

Wyścig kończy się po trzecim okrążeniu.

Bardzo polecamy nabycie dodatków do tej gry! Dzięki nim można zbudować wszystkie tory odzwierciedlające oryginalne trasy Formuły 1! Jak zbudować te trasy widać w poniższej galerii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 16 drewnianych elementów trasy (6 prostych, 10 zakrętów)
 • 8 drewnianych bolidów + naklejki
 • 16 plastikowych barierek
Waga (kg):
2.2
Pliki do pobrania:

Dodatki i akcesoria


4.13
na podstawie 46 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń PitchCar Mini


Najbardziej przydatne recenzje

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Dobry, solidny produkt

Choć preferuję pełnowymiarowego PitchCara, to jednak PitchCar Mini o wiele lepiej sprawdza się w warunkach ograniczonej przestrzeni domowej. Kolejną zaletą jest wielkość, co pozwala dzieciom grać, bez potrzeby leżenia na stole, aby dosięgnąć kapsla... Ale to też wada... Kapselki są mniejsze i lżejsze, co wymaga zupełnie innego do nich podejścia i większego wyczucia....
Jednak w gronie znajomych zabawa jest przednia i nikt nie przejmuje się tymi wadami. Polecam wszystkim tą grę!


Sowacz

Liczba recenzji: 73

Trochę kasy trzeba wyłożyć, ale po zagraniu jednej partii, wie się za co się zapłaciło. U nas grają w to starzy i młodzi. Płeć męska i o dziwo żeńska! :P Gorąco polecam


Przemysław

Liczba recenzji: 8

Dobry, solidny produkt

Całkiem ciekawy pomysł i powrót do dzieciństwa gdy grało się kapslami. Jedno co psuje ten ideliczny obraz to wykonanie. Mogłoby być odrobine bardziej starrane. Czasami zdarza sie, że kawałki, z których układa się trasy, nie stykaja sie idealnie równo, co może powodowac drobne komplikacje podczas rozgrywki. Zabawy i radości jest sporo, gdy jednym pstryknięcie pojazd przemieści się o jedną trzecią trasy.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: