Power Grid - Brasil / Spain & Portugal

Dodatkowa mapa do gry Wysokie Napięcie
2 opinie
  • 2 - 6 osób
  • od 12 lat
  • 90 - 120 minut
  • wydanie angielskie
Dwie nowe mapy pozwalające rozszerzyć grę Power Grid: po jednej stronie Brazylia, po drugiej Hiszpania i Portugalia. W Brazylii dostawcy energii wolą do produkcji elektryczności wykorzystywać biogaz. Podczas gry na mapie przedstawiającej Brazylię uczestnicy powinni więc traktować elektrownie produkujące prąd z odpadków jako elektrownie zasilane biogazem, zaś składowiska odpadów jako zbiorniki biogazu. Walka o ograniczone surowce jest zażarta i nie da graczom ani chwili wytchnienia w trakcie rozgrywki! W Hiszpanii i Portugalii produkcja energii rozwija się w dwóch zupełnie przeciwnych kierunkach. Uran będzie znacznie ważniejszy niż w innych grach, jednak nie na początku. Na rynku zasobów nie będzie ani trochę nowego uranu w „Kroku 1”, lecz w „Kroku 2” jego zapasy gwałtownie wzrosną. Z drugiej strony, jednocześnie na rynku pojawiają się trzy duże elektrownie wiatrowe. Ten konflikt interesów jest zamierzony! Rozszerzenie znajduje się w „kolekcjonerskim pudełku” - wielkości standardowego pudełka do Power Grid i posiadającego wewnątrz wystarczającą ilość miejsca, by pomieścić mapy z pozostałych dodatków.
Autor:
Friedemann Friese
Ilustracje:
Antonio Dessi, Lars-Arne "Maura" Kalusky
Wydawca:
Rio Grande Games
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Dwie nowe mapy pozwalające rozszerzyć grę Power Grid: po jednej stronie Brazylia, po drugiej Hiszpania i Portugalia.

W Brazylii dostawcy energii wolą do produkcji elektryczności wykorzystywać biogaz. Podczas gry na mapie przedstawiającej Brazylię uczestnicy powinni więc traktować elektrownie produkujące prąd z odpadków jako elektrownie zasilane biogazem, zaś składowiska odpadów jako zbiorniki biogazu. Walka o ograniczone surowce jest zażarta i nie da graczom ani chwili wytchnienia w trakcie rozgrywki!

W Hiszpanii i Portugalii produkcja energii rozwija się w dwóch zupełnie przeciwnych kierunkach. Uran będzie znacznie ważniejszy niż w innych grach, jednak nie na początku. Na rynku zasobów nie będzie ani trochę nowego uranu w „Kroku 1”, lecz w „Kroku 2” jego zapasy gwałtownie wzrosną. Z drugiej strony, jednocześnie na rynku pojawiają się trzy duże elektrownie wiatrowe. Ten konflikt interesów jest zamierzony!

Rozszerzenie znajduje się w „kolekcjonerskim pudełku” - wielkości standardowego pudełka do Power Grid i posiadającego wewnątrz wystarczającą ilość miejsca, by pomieścić mapy z pozostałych dodatków.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1 kg
Kod producenta:
RGG403


Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Power Grid - Brasil / Spain & PortugalWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie