Rarrr!!

Starcie wielkich potworów!
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 6 osób
  • od 10 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
To trzęsienie ziemi? Tsunami? A może erupcja wulkanku?  Nie! To Kaiju! Potwory z najgorszych japońskich legend atakują wielkie miasta całego świata. Wszyscy wiedzą, że są potężni, ale który z nich, jest najpotężniejszy? W grze Rarrr!! gracze konstruują a potem wykorzystują moce swoich potworów aby niszczyć miasta (i zdobywać za to punkty). Pierwszą fazą gry jest konstrukcja naszego kaiju. Czy stworzysz munchkinowego niszczyciela, zbalansowanego nudnego potwora czy może poniesie Cię ułańska fantazja?  Potem przechodzimy do fazy niszczenia miast. Ile jesteś w stanie poświęcić, aby zniszczyć to konkretne miasto? Czy uda Ci się odpowiednio przygotować do czychających, licytacyjnych starć? 
Autor:
Michael R. Brandl
Wydawca:
APE Games
75,00
39,95
-47%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 59,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

To trzęsienie ziemi? Tsunami? A może erupcja wulkanku? 

Nie! To Kaiju! Potwory z najgorszych japońskich legend atakują wielkie miasta całego świata. Wszyscy wiedzą, że są potężni, ale który z nich, jest najpotężniejszy?

W grze Rarrr!! gracze konstruują a potem wykorzystują moce swoich potworów aby niszczyć miasta (i zdobywać za to punkty). Pierwszą fazą gry jest konstrukcja naszego kaiju. Czy stworzysz munchkinowego niszczyciela, zbalansowanego nudnego potwora czy może poniesie Cię ułańska fantazja? 

Potem przechodzimy do fazy niszczenia miast. Ile jesteś w stanie poświęcić, aby zniszczyć to konkretne miasto? Czy uda Ci się odpowiednio przygotować do czychających, licytacyjnych starć? 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
510 g
Kod producenta:
ape1400


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie