Risk: The Walking Dead

Survival Edition
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 5 osób
  • od 13 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Jeko przywódca grupy ocalałych z katastrofy, czujesz na każdym kroku skalę odpowiedzialności jaka ciąży na Tobie. W końcu, jesteś odpowiedzialny za los każdego z Twoich kompanów. Za śmierć każdego z nich. Risk: The Walking Dead to połączenie wszystkiego co najlepsze w komiksie The Walking Dead oraz grze Ryzyko. Zmiana niektórych reguł sprawiła, że odczucia dotyczące gry stały się bliższe realiom świata opanowanego przez Zombie niż światowym konfliktom. Chociaż waga potyczek może okazać się równie istotna dla całej ludzkości.
Wydawca:
Winning Moves
209,95
199,95
-5%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jeko przywódca grupy ocalałych z katastrofy, czujesz na każdym kroku skalę odpowiedzialności jaka ciąży na Tobie. W końcu, jesteś odpowiedzialny za los każdego z Twoich kompanów. Za śmierć każdego z nich.

Risk: The Walking Dead to połączenie wszystkiego co najlepsze w komiksie The Walking Dead oraz grze Ryzyko.

Zmiana niektórych reguł sprawiła, że odczucia dotyczące gry stały się bliższe realiom świata opanowanego przez Zombie niż światowym konfliktom. Chociaż waga potyczek może okazać się równie istotna dla całej ludzkości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,3 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie