Scrabble: Harry Potter

Odkryj magię liter w limitowanej edycji gry Scrabble
1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • wydanie polskie
Edycja specjalna Scrabble: Harry Potter to nowa odsłona najpopularniejszej gry słownej na świecie: pełna magii, zabawy i czarodziejsko zakręconych zasad. Dołącz do jednego z domów Hogwartu i zacznij emocjonującą rozgrywkę! Odkryj magię liter w wyjątkowej edycji gry Scrabble: Harry Potter! Podobnie jak w przypadku oryginalnej gry, ta wersja Scrabble zawiera planszę, stojaki, woreczek z płytkami. Dodatkowo w edycji Scrabble: Harry Potter znajdziesz specjalny słowniczek, który zachęca graczy do układania na planszy czarodziejskich pojęć. To nie wszystko! Gdy gracz ułoży słowo na polu Hogwartu, może dobrać magiczną kartę, która pomoże mu w zdobyciu dodatkowych punktów! W zestawie znajduje się talia 36 kart Hogwartu, które nadają grze jeszcze bardziej czarodziejski wymiar. Wykorzystaj bonusy, zaklęcia i eliksiry, aby zwiększyć swój wynik i osłabić przeciwników! Miłośnicy serii siedmiu powieści oraz ośmiu filmów poświęconych historii o Harrym Potterze pokochają tę limitowaną edycję gry Scrabble, ale uwaga – będzie ona dostępna tylko przez ograniczony czas!
Wydawca:
Mattel
154,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Edycja specjalna Scrabble: Harry Potter to nowa odsłona najpopularniejszej gry słownej na świecie: pełna magii, zabawy i czarodziejsko zakręconych zasad. Dołącz do jednego z domów Hogwartu i zacznij emocjonującą rozgrywkę! Odkryj magię liter w wyjątkowej edycji gry Scrabble: Harry Potter!

Podobnie jak w przypadku oryginalnej gry, ta wersja Scrabble zawiera planszę, stojaki, woreczek z płytkami. Dodatkowo w edycji Scrabble: Harry Potter znajdziesz specjalny słowniczek, który zachęca graczy do układania na planszy czarodziejskich pojęć. To nie wszystko! Gdy gracz ułoży słowo na polu Hogwartu, może dobrać magiczną kartę, która pomoże mu w zdobyciu dodatkowych punktów!

W zestawie znajduje się talia 36 kart Hogwartu, które nadają grze jeszcze bardziej czarodziejski wymiar. Wykorzystaj bonusy, zaklęcia i eliksiry, aby zwiększyć swój wynik i osłabić przeciwników! Miłośnicy serii siedmiu powieści oraz ośmiu filmów poświęconych historii o Harrym Potterze pokochają tę limitowaną edycję gry Scrabble, ale uwaga – będzie ona dostępna tylko przez ograniczony czas!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • 4 stojaki
  • woreczek z płytkami
  • 36 kart Hogwartu
  • słownik
  • instrukcja
Waga:
800 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scrabble: Harry Potter

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie