Seventh Hero

Podziel się swoją opinią
  • 3 - 5 osób
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Przepowiednia Keara od wielu lat ostrzegała nas przed powrotem Maedoca Wielkiego Pana Zepsucia. I stało się. Po raz kolejny "Siedmiu" będzie musiało stanąć do walki z przeznaczeniem, z plugawym Maedociem. W grze Seventh Hero znajdziemy karty przedstawiające bohaterów z numerami od 1 do 7. W trakcie gry będziecie przekazywać zgodnie z ruchem wskazówek zegara te karty wraz z informacjami co to jest za karta (nie odkrywając jej). A Ty możesz wybrać, czy chcesz włączyć ją do swojej kompanii i też przekazać dalej. Ten, który pierwszy odnajdzie i zrekrutuje sześciu spośród siedmiu bohaterów wskazanych przez wyrocznię, pokona Maedoca i wygra grę.
Autor:
Kuro
Wydawca:
Alderac Entertainment Group
74,95
29,95
-60%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 74,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Przepowiednia Keara od wielu lat ostrzegała nas przed powrotem Maedoca Wielkiego Pana Zepsucia. I stało się. Po raz kolejny "Siedmiu" będzie musiało stanąć do walki z przeznaczeniem, z plugawym Maedociem.

W grze Seventh Hero znajdziemy karty przedstawiające bohaterów z numerami od 1 do 7. W trakcie gry będziecie przekazywać zgodnie z ruchem wskazówek zegara te karty wraz z informacjami co to jest za karta (nie odkrywając jej). A Ty możesz wybrać, czy chcesz włączyć ją do swojej kompanii i też przekazać dalej.

Ten, który pierwszy odnajdzie i zrekrutuje sześciu spośród siedmiu bohaterów wskazanych przez wyrocznię, pokona Maedoca i wygra grę.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 77 kart
  • 5 kart pomocy
  • instrukcja
Waga:
600 g
Kod producenta:
aeg5813


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Seventh Hero

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie