Star Wars: Shatterpoint - Stanowisko serwisowe

Ukryj się na stanowisku serwisowym na Zewnętrznych Rubieżach!
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • 90 - 120 minut
  • wydanie międzynarodowe
  • instrukcja polska
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy + Padawan Ahsoka Tano.
Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy + Padawan Ahsoka Tano
Nieważne, czy walczysz na odległej planecie na Zewnętrznych Rubieżach, czy bronisz jednego ze Światów Jądra przed złowrogimi siłami, Star Wars: Shatterpoint - Stanowisko serwisowe stanowi idealne uzupełnienie terenów znajdujących się w zestawie podstawowym. Pakiet obejmuje stanowisko serwisowe i szczura-wompa, dzięki którym Twoje starcia w odległej galaktyce staną się jeszcze bardziej klimatyczne. Elementy wymagają samodzielnego pomalowania. Czym jest Star Wars: Shatterpoint? To pojedynkowa gra figurkowa dla 2 osób, w której przejmujemy kontrolę nad kultowymi postaciami z galaktyki Star Wars i ich sojusznikami, walcząc ze sobą o to, kto pierwszy osiągnie cele misji. Zbuduj swoją drużynę, rzuć wyzwanie przeciwnikom i rozegraj mnóstwo ekscytujących bitew, które przesądzą o losach galaktyki! Pamiętaj, że najlepsi dowódcy to ci, którzy szybko przystosowują się do sytuacji pośród chaosu bitwy i korzystają z dobrodziejstw Mocy.
Wydawca:
Rebel
339,95

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: 16 sierpnia 2024 r.


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Nieważne, czy walczysz na odległej planecie na Zewnętrznych Rubieżach, czy bronisz jednego ze Światów Jądra przed złowrogimi siłami, Star Wars: Shatterpoint - Stanowisko serwisowe stanowi idealne uzupełnienie terenów znajdujących się w zestawie podstawowym. Pakiet obejmuje stanowisko serwisowe i szczura-wompa, dzięki którym Twoje starcia w odległej galaktyce staną się jeszcze bardziej klimatyczne.

Elementy wymagają samodzielnego pomalowania.

Czym jest Star Wars: Shatterpoint?

To pojedynkowa gra figurkowa dla 2 osób, w której przejmujemy kontrolę nad kultowymi postaciami z galaktyki Star Wars i ich sojusznikami, walcząc ze sobą o to, kto pierwszy osiągnie cele misji. Zbuduj swoją drużynę, rzuć wyzwanie przeciwnikom i rozegraj mnóstwo ekscytujących bitew, które przesądzą o losach galaktyki! Pamiętaj, że najlepsi dowódcy to ci, którzy szybko przystosowują się do sytuacji pośród chaosu bitwy i korzystają z dobrodziejstw Mocy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • stanowisko serwisowe
  • szczur-wompa
Waga:
400 g
Kod producenta:
SWP18

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Shatterpoint - Stanowisko serwisowe

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie