Super Farmer De Lux

Specjalna edycja na 10-lecie gry
49 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 7 lat
  • wydanie polskie
Mija właśnie 10 lat odkąd Granna wprowadziła na rynek Super farmera. Inicjatorką tego powojennego wydania była żona profesora Karola Borsuka - autora gry - pani Zofia Borsukowa. We wrześniu Pani Zofia skończyła 100 lat, cieszy się znakomitym zdrowiem i kibicuje Super farmerowi w wędrówce po kolejnych rynkach.Gra otrzymała nową oprawę graficzną ze znakomitymi ilustracjami Piotra Sochy. Mieści się w dużym kwadratowym pudełku, zawiera plansze oraz plastikowe figurki małych i dużych psów. Dodatkową atrakcją jest też propozycja bardziej dynamicznej wersji gry.
Wydawca:
Granna
9995

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Mija właśnie 10 lat odkąd Granna wprowadziła na rynek Super farmera. Inicjatorką tego powojennego wydania była żona profesora Karola Borsuka - autora gry - pani Zofia Borsukowa. We wrześniu Pani Zofia skończyła 100 lat, cieszy się znakomitym zdrowiem i kibicuje Super farmerowi w wędrówce po kolejnych rynkach.

Gra otrzymała nową oprawę graficzną ze znakomitymi ilustracjami Piotra Sochy. Mieści się w dużym kwadratowym pudełku, zawiera plansze oraz plastikowe figurki małych i dużych psów. Dodatkową atrakcją jest też propozycja bardziej dynamicznej wersji gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 4 plansze
  • 2 dwunastościenne kostki
  • 120 kartoników z obrazkami zwietrząt
  • 6 plastikowych figurek psów
  • instrukcja
Waga:
1,1 kg
Instrukcja i inne pliki:

Weź udział w konkursie.


Recenzje

4.59
na podstawie 49 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Super Farmer De LuxNajbardziej przydatne recenzje

AcidRock

Liczba recenzji: 50

Gra klasyk. Już mając kilka lat, często w nią grałem. Obecnie dużo rzadziej, widocznie z niej wyrosłem. :-) Głównym mankamentem tej gry jest duża losowość. Pomijam już fakt, że przy szczęściu w rzutach może ktoś tam wygrać, bo grę należy rozpatrywać raczej w kategorii gier rodzinnych, w które mogą grać zarówno młodsi jak i starsi.. Najgorsze jest to, że wilk wypada czasami bardzo często, przez co gra się dłuży i gracze są znudzeni.

Mimo wszystko, grę można śmiało polecić rodzinom z dziećmi. Zawsze to jakiś ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. :-)


anka

witam. może ktoś mi podpowie skąd u gracza biora sie psy ?? bo instrukcja niestety nam tego nie mówi ? z góry dziękuję za odp.pozdrawiam


Enikon

Liczba recenzji: 101

Poza dobrze znaną przez wszystkich mechaniką można oceniać tylko wykonanie.
Wykonie to wielki Plus dla GRANNA


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Carcassonne

Carcassonne

Domek

Domek