Terraformacja Marsa - Zestaw dodatkowy #3 (3 karty korporacji)

3 karty korporacji
46 opinii
  • 1 - 5 osób
  • od 12 lat
  • ok. 120 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Terraformacja Marsa (edycja Gra Roku).
Terraformacja Marsa (edycja Gra Roku)
Pakiet zawiera 3 dodatkowe karty w edycji polskiej.Wspólnota ArkadyjskaGrupy pierwszych osadników zjednoczyły się pod nazwą Wspólnoty Arkadyjskiej. Ta rozrastająca się społeczność postanowiła wziąć udział w terraformacji swojego nowego domu. Wspólnota Arkadyjska to korporacja mocno ekspansywna i z dużym zapasem stali na początku gry. Dzięki możliwości rezerwowania pól w ramach akcji, może zabezpieczyć swoje wpływy na powierzchni Czerwonej Planety na długo przed rzeczywistym ich wykorzystaniem. Jej zdolność wzmacniana jest dodatkowymi 3 megakredytami przychodu, otrzymywanymi za wykorzystanie zarezerwowanego wcześniej terenu.RecyclonRecycling jest drogą przyszłości, szczególnie na tej jałowej planecie. Właśnie dzięki niemu korporacja Recyklon jest najbardziej efektywnym deweloperem.Recyclon to korporacja-deweloper, która rozpoczyna grę z dodatkowym przychodem stali. Surowiec ten potrzebny jest do zmniejszania kosztu zagrywanych kart z symbolem budowli. Takie ustawienie początkowe ułatwia korzystanie z efektu stałego korporacji. Po zagraniu karty budowli, gracz kładzie jednego mikroba na swojej karcie korporacji. Gdy uzbiera dwa, może je wydać by podnieść swoją produkcję zielieni o 1 poziom, za każdy symbol na zagranej karcie.Splice: Genomika taktycznaPosiadająca patenty kluczowych lini genetycznych korporacja Splice jest najlepszym partnerem w projektach adaptacji mikroorganizmów do życia na Marsie.Grając korporacją Splice rozpoczynamy grę z dodatkową kartą, posiadającą symbol mikrobów. To doskonale łączy się z jej efektem trwałym, który wyjątkowo wpływa na wszystkich graczy przy stole. Gdy którykolwiek z graczy zagra kartę z symbolem mikrobów, otrzymuje dodatkowy bonus, jednocześnie wzmacniając korporacje Splice dodatkowymi megakredytami.
Ilustracje:
Isaac Fryxelius
Wydawca:
Rebel
600

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 06.10.2022


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Pakiet zawiera 3 dodatkowe karty w edycji polskiej.

Wspólnota Arkadyjska

Grupy pierwszych osadników zjednoczyły się pod nazwą Wspólnoty Arkadyjskiej. Ta rozrastająca się społeczność postanowiła wziąć udział w terraformacji swojego nowego domu. 

Wspólnota Arkadyjska to korporacja mocno ekspansywna i z dużym zapasem stali na początku gry. Dzięki możliwości rezerwowania pól w ramach akcji, może zabezpieczyć swoje wpływy na powierzchni Czerwonej Planety na długo przed rzeczywistym ich wykorzystaniem. Jej zdolność wzmacniana jest dodatkowymi 3 megakredytami przychodu, otrzymywanymi za wykorzystanie zarezerwowanego wcześniej terenu.

Recyclon

Recycling jest drogą przyszłości, szczególnie na tej jałowej planecie. Właśnie dzięki niemu korporacja Recyklon jest najbardziej efektywnym deweloperem.

Recyclon to korporacja-deweloper, która rozpoczyna grę z dodatkowym przychodem stali. Surowiec ten potrzebny jest do zmniejszania kosztu zagrywanych kart z symbolem budowli. Takie ustawienie początkowe ułatwia korzystanie z efektu stałego korporacji. Po zagraniu karty budowli, gracz kładzie jednego mikroba na swojej karcie korporacji. Gdy uzbiera dwa, może je wydać by podnieść swoją produkcję zielieni o 1 poziom, za każdy symbol na zagranej karcie.

Splice: Genomika taktyczna

Posiadająca patenty kluczowych lini genetycznych korporacja Splice jest najlepszym partnerem w projektach adaptacji mikroorganizmów do życia na Marsie.

Grając korporacją Splice rozpoczynamy grę z dodatkową kartą, posiadającą symbol mikrobów. To doskonale łączy się z jej efektem trwałym, który wyjątkowo wpływa na wszystkich graczy przy stole. Gdy którykolwiek z graczy zagra kartę z symbolem mikrobów, otrzymuje dodatkowy bonus, jednocześnie wzmacniając korporacje Splice dodatkowymi megakredytami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 3 karty korporacji
Waga:
10 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.74
na podstawie 46 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Terraformacja Marsa - Zestaw dodatkowy #3 (3 karty korporacji)Najbardziej przydatne recenzje

John Zgryźliwy

Liczba recenzji: 70

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Nigdy "za mało" kart korporacji. Te to swoją drogą bardzo interesujące opcje. Wydają się być dobrze zbalansowane, zawsze to jakieś urozmaicenie.


Pizmak01

Liczba recenzji: 15

Dobry, solidny produkt

3 karty, ale kolekcja zobowiązuje :)


KDz

Liczba recenzji: 70

Dobry, solidny produkt

Kart do "Terraformacji" nigdy za mało :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 1

Dlaczego dodruk tych trzech kart od tak dawna jest niewykonywalny? To już któryś raz z kolei jak data dodruku została przesunięta. Wszystko inne jest dodrukowywane regularnie a ten mały zestaw nie.

~ Alex Under 17.11.2021 20:50

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Dzień dobry, Chciałbym zapytać, czy planują Państwo jeszcze dotruk promo packów #2, #3? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

~ Marek 28.07.2021 15:09

Dodruk na stówę ma pojawić się przed końcem 2021 roku.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 02.08.2021 15:13

Kiedy można się spodziewać na polskim runku korporacji z tego dodatku - Recyclon, Splice i Wspólnota Arkadyjska oraz dwóch niezapowiedzianych - Astrodrill i Pharmacy union?

~ Bredko 04.05.2021 21:32

Ptaszki ćwierkają że Astrodill i Pharmacy union wchodzą w skład dodatku Terraformacja Marsa: Zestaw dodatkowy #5 (20 nowych kart)! Co do dodruku, to powinien ukazać się pod koniec wakacji, razem z Big Boxem, gdzieś tak w sierpniu 2021 r.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 14.05.2021 11:09

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie