Three Cheers for Master

Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 13 lat
  • ok. 40 minut
  • wydanie angielskie
Twój Pan jest w złym nastroju. Ty i Twoje miniony wiedzą, że nie ma nic gorszego w podziemnym królestwie niż smutny czy rozzłoszczony Władca Ciemności. Dlatego to w Twoich rękach jest jego rozweselenie i przywrócenie mu prawdziwie doskonałego humoru. Ty i inni o stopniu porucznika wzywają dostępne monstra i zmuszają ich do skandowania Jego imienia. Do dyspozycji masz wiele przeróżnych potworów o unikalnych właściwościach. Niektórych, możesz nawet wrzucić w strefę przeciwnika i pokrzyżować im plany! Potwory. Specjalne zdolności. I walka o przywrócenie ZEN Wielkiemu Mistrzowi. To w skrócie gra Three Cheers for Master.
Autor:
Daniel Windfeld Schmidt
Wydawca:
Atlas Games
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Twój Pan jest w złym nastroju. Ty i Twoje miniony wiedzą, że nie ma nic gorszego w podziemnym królestwie niż smutny czy rozzłoszczony Władca Ciemności. Dlatego to w Twoich rękach jest jego rozweselenie i przywrócenie mu prawdziwie doskonałego humoru.

Ty i inni o stopniu porucznika wzywają dostępne monstra i zmuszają ich do skandowania Jego imienia. Do dyspozycji masz wiele przeróżnych potworów o unikalnych właściwościach. Niektórych, możesz nawet wrzucić w strefę przeciwnika i pokrzyżować im plany!

Potwory. Specjalne zdolności. I walka o przywrócenie ZEN Wielkiemu Mistrzowi. To w skrócie gra Three Cheers for Master.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 110 kart
  • 6 żetonów
  • instrukcja
Waga:
310 g
Kod producenta:
ATG1360


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie