Wilkołaki z Czarnego Lasu

Gdy zapada zmrok, budzą się potwory
13 opinii
  • 8 - 18 osób
  • od 10 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
W niewielkiej wsi położonej w sercu malowniczej puszczy niedawno odnotowano obecność wilkołaków. Co noc mieszkańcy wioski, którzy pod wpływem tajemniczego zjawiska zamieniają się w wilkołaki, popełniają straszliwe zbrodnie. Nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać tę starożytną siłę zła, zanim wioska całkowicie opustoszeje. Wilkołaki z Czarnego Lasu to narracyjna gra blefu i dedukcji, w której każdemu uczestnikowi przypisywana jest rola: wilkołaka, zwykłego mieszkańca lub specjalnej postaci. Pod wodzą narratora prowadzona jest rozgrywka składająca się z naprzemiennych faz nocy (gdy wilkołaki wybierają, którego z wieśniaków się pozbyć) oraz dnia (gdy mieszkańcy starają się wyeliminować wilkołaki ze swojego grona). Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich postaci spoza swojej grupy.  Dlaczego pokochasz tę grę? Ta wersja klasycznej już gry imprezowej „mafia” pozwala na świetną zabawę w naprawdę dużym gronie. Z Wilkołakami jednocześnie może się bawić aż 18 osób! Nie ma chyba drugiej tak prostej gry, która dostarczy tak wielu emocji w tak krótkim czasie i przy tak niewielu zasadach. Każda z dostępnych ról dostarcza zupełnie innych wrażeń płynących z rozgrywki. Dodatkowo sama gra jest na tyle elastyczna, by zawsze można było ją oryginalnie poprowadzić.
Autor:
Philippe des Pallières, Hervé Marly
Ilustracje:
Philippe des Pallières, Hervé Marly, Alexios Tjoyas
Wydawca:
Rebel
49,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W niewielkiej wsi położonej w sercu malowniczej puszczy niedawno odnotowano obecność wilkołaków. Co noc mieszkańcy wioski, którzy pod wpływem tajemniczego zjawiska zamieniają się w wilkołaki, popełniają straszliwe zbrodnie. Nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać tę starożytną siłę zła, zanim wioska całkowicie opustoszeje.

Wilkołaki z Czarnego Lasu to narracyjna gra blefu i dedukcji, w której każdemu uczestnikowi przypisywana jest rola: wilkołaka, zwykłego mieszkańca lub specjalnej postaci. Pod wodzą narratora prowadzona jest rozgrywka składająca się z naprzemiennych faz nocy (gdy wilkołaki wybierają, którego z wieśniaków się pozbyć) oraz dnia (gdy mieszkańcy starają się wyeliminować wilkołaki ze swojego grona). Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich postaci spoza swojej grupy. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Ta wersja klasycznej już gry imprezowej „mafia” pozwala na świetną zabawę w naprawdę dużym gronie. Z Wilkołakami jednocześnie może się bawić aż 18 osób!
  • Nie ma chyba drugiej tak prostej gry, która dostarczy tak wielu emocji w tak krótkim czasie i przy tak niewielu zasadach.
  • Każda z dostępnych ról dostarcza zupełnie innych wrażeń płynących z rozgrywki. Dodatkowo sama gra jest na tyle elastyczna, by zawsze można było ją oryginalnie poprowadzić.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 24 karty
  • instrukcja
Waga:
100 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
LMELG01PL
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.38
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wilkołaki z Czarnego LasuWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy dostawa jest przewidziana w dniu premiery? Czy jeśli jutro zamówię to dostanę grę w premierę?

~ Sylwester 24.10.2021 16:46

Tak właśnie staramy się robić. Wysyłka następuje najczęściej w przeddzień premiery gry.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Maciej 26.10.2021 14:35

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również