Wilkołaki z Czarnego Lasu

Gdy zapada zmrok, budzą się potwory
2 opinie
  • 8 - 18 osób
  • od 10 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
W niewielkiej wsi położonej w sercu malowniczej puszczy niedawno odnotowano obecność wilkołaków. Co noc mieszkańcy wioski, którzy pod wpływem tajemniczego zjawiska zamieniają się w wilkołaki, popełniają straszliwe zbrodnie. Nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać tę starożytną siłę zła, zanim wioska całkowicie opustoszeje.Wilkołaki z Czarnego Lasu to narracyjna gra blefu i dedukcji, w której każdemu uczestnikowi przypisywana jest rola: wilkołaka, zwykłego mieszkańca lub specjalnej postaci. Pod wodzą narratora prowadzona jest rozgrywka składająca się z naprzemiennych faz nocy (gdy wilkołaki wybierają, którego z wieśniaków zamordować) oraz dnia (gdy mieszkańcy starają się wyeliminować wilkołaki ze swojego grona). Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich postaci spoza swojej grupy. Dlaczego pokochasz tę grę?Ta wersja klasycznej już gry imprezowej pozwala na świetną zabawę w naprawdę dużym gronie. Z Wilkołakami jednocześnie może się bawić aż 18 osób!Nie ma chyba drugiej tak prostej gry, która dostarczy tak wielu emocji w tak krótkim czasie i przy tak niewielu zasadach.Każda z dostępnych ról dostarcza zupełnie innych wrażeń płynących z rozgrywki. Dodatkowo sama gra jest na tyle elastyczna, by zawsze można było ją oryginalnie poprowadzić.
Autor:
Philippe des Pallières, Hervé Marly
Ilustracje:
Philippe des Pallières, Hervé Marly, Alexios Tjoyas
Wydawca:
Rebel
4995
4250
-15%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: wrzesień 2021 r.


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


W niewielkiej wsi położonej w sercu malowniczej puszczy niedawno odnotowano obecność wilkołaków. Co noc mieszkańcy wioski, którzy pod wpływem tajemniczego zjawiska zamieniają się w wilkołaki, popełniają straszliwe zbrodnie. Nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać tę starożytną siłę zła, zanim wioska całkowicie opustoszeje.

Wilkołaki z Czarnego Lasu to narracyjna gra blefu i dedukcji, w której każdemu uczestnikowi przypisywana jest rola: wilkołaka, zwykłego mieszkańca lub specjalnej postaci. Pod wodzą narratora prowadzona jest rozgrywka składająca się z naprzemiennych faz nocy (gdy wilkołaki wybierają, którego z wieśniaków zamordować) oraz dnia (gdy mieszkańcy starają się wyeliminować wilkołaki ze swojego grona). Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich postaci spoza swojej grupy. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Ta wersja klasycznej już gry imprezowej pozwala na świetną zabawę w naprawdę dużym gronie. Z Wilkołakami jednocześnie może się bawić aż 18 osób!
  • Nie ma chyba drugiej tak prostej gry, która dostarczy tak wielu emocji w tak krótkim czasie i przy tak niewielu zasadach.
  • Każda z dostępnych ról dostarcza zupełnie innych wrażeń płynących z rozgrywki. Dodatkowo sama gra jest na tyle elastyczna, by zawsze można było ją oryginalnie poprowadzić.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 24 karty
  • instrukcja
Pliki do pobrania:


Dodatki i akcesoria


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wilkołaki z Czarnego Lasu

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie