Wróżby Panieńskie

2 opinie
  • wydanie polskie
Legenda głosi, że podczas wieczoru panieńskiego uczestnikom zabawy towrzyszy niepowtarzalna magia, która ujawnia zdolność przepowiadania zdarzeń. W grze WRÓŻBY PANIEŃSKIE znajduje się 12 wróżb, które w połączeniu z magiczną aurą wieczoru odsłonią przed Wami wiele tajemnic przyszłości. Poręczne małe opakowanie to świetne rozwiazanie, dzięki któremu gra mieści się do każdej damskiej torebki. Gra angażuje wszystkie uczestniczki wieczorku. Wśród wróżb znajdują się takie, które dotyczą wszystkich uczestniczek wieczoru, dzięku czemu każda z Was będzie się świetnie bawić podczas wróżenia. Unikalność wieczoru i czar unoszący się w powietrzu pozwolą Wam poznać sekrety przyszłości Pary Młodej, a także ciekawe przepowiednie dotyczące uczestniczek wieczoru. Poznacie odpowiedzi na wiele pytań, między innymi: JAKA PRZYSZLOŚĆ CZEKA PANNĘ MŁODĄ? JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO WSPÓLNE ŻYCIE PARY MŁODEJ? ILE BĘDĄ MIEĆ DZIECI I KIM ONE BĘDĄ GDY DOROSNĄ? KTÓRA Z UCZESTNICZEK WIECZORU JAKO NASTĘPNĄ WYJDZIE ZA MĄŻ? I wiele innych tajemnic stanie przed Wami otworem a zabawa przy tym jest naprawdę swietna :) Jakie wróżby Was czekają? SZCZĘSLIWE NUMERY WODNY WIR PROROCZA HISTORIA WRÓŻBY MAŁŻEŃSKIE TRÓJKĄT SZCZĘŚCIA GŁOS BALONÓW PUNKT ZWROTNY BOBAS WASZA PRZEPOWIEDNIA LOS SZCZĘSCIA ZAPAŁKOWE KSZTAŁTY CERAMICZNA TAJEMNICA
Wydawca:
Razem
9,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Legenda głosi, że podczas wieczoru panieńskiego uczestnikom zabawy towrzyszy niepowtarzalna magia, która ujawnia zdolność przepowiadania zdarzeń.

W grze WRÓŻBY PANIEŃSKIE znajduje się 12 wróżb, które w połączeniu z magiczną aurą wieczoru odsłonią przed Wami wiele tajemnic przyszłości.

Poręczne małe opakowanie to świetne rozwiazanie, dzięki któremu gra mieści się do każdej damskiej torebki.

Gra angażuje wszystkie uczestniczki wieczorku. Wśród wróżb znajdują się takie, które dotyczą wszystkich uczestniczek wieczoru, dzięku czemu każda z Was będzie się świetnie bawić podczas wróżenia. Unikalność wieczoru i czar unoszący się w powietrzu pozwolą Wam poznać sekrety przyszłości Pary Młodej, a także ciekawe przepowiednie dotyczące uczestniczek wieczoru.

Poznacie odpowiedzi na wiele pytań, między innymi:

JAKA PRZYSZLOŚĆ CZEKA PANNĘ MŁODĄ?
JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO WSPÓLNE ŻYCIE
PARY MŁODEJ?
ILE BĘDĄ MIEĆ DZIECI
I KIM ONE BĘDĄ GDY DOROSNĄ?
KTÓRA Z UCZESTNICZEK WIECZORU
JAKO NASTĘPNĄ WYJDZIE ZA MĄŻ?

I wiele innych tajemnic stanie przed Wami otworem a zabawa przy tym jest naprawdę swietna :)

Jakie wróżby Was czekają?

SZCZĘSLIWE NUMERY
WODNY WIR
PROROCZA HISTORIA
WRÓŻBY MAŁŻEŃSKIE
TRÓJKĄT SZCZĘŚCIA
GŁOS BALONÓW
PUNKT ZWROTNY
BOBAS
WASZA PRZEPOWIEDNIA
LOS SZCZĘSCIA
ZAPAŁKOWE KSZTAŁTY
CERAMICZNA TAJEMNICA

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wróżby PanieńskieWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie